preinstalace win7 bez recovery a jiných nosičů

Vše kolem Microsoft Windows. Zkušenosti, problémy, vylepšení atp.
alfastar

preinstalace win7 bez recovery a jiných nosičů

Příspěvekod alfastar » 21 úno 2014 18:32

Zdravím, dosud resim problem s notebookem lenovo T400 viz zde: http://notebooky-forum.notebook.cz/view ... cf94e31928 a stále bez úspěchu, nechal jsem to zezne projet nejaky online servis pres vzdalenou plochu a ti taky tvrdili, ze je to v ovladacich. Jelikoz jsem notas koupil na inzerat a win 7 uz tam byly tak nemam tucha jak byly instalovany, neni vytvoreny zadny recovery oddil, nelze spustit ani z biosu, proste zadnym zpusobem a ja tedy zvazuju jestli lze nekde stahnout verze winu, ktera by mi pomohla preinstalovat system nacisto

1, lze stahnout nekde iso ci jiny soubor winu7 ve verzi, kterou nyni mam a pouzit pouze product key (ten by mel zrejme byt zobrazen v Tento pocitac nebo ne?), pokud ano tak mohu stahovat i treba z ulozto, nebo je k tomu lepsi primo od microsoftu (tam jsem to zatim nikde nenasel)
2, bude mi tento postup neco platny kdyz notas nema recovery oddil?
3, je vzdy po instalaci recovery vytvoreny a lze z tohoto usuzovat, ze je instalace nejaka zmatlana? nefunguje mi ani thinkvantage tlacitko a nic tak nevim prave.

Díky za odpovedi, jsem v tomhle naprosto mimo

Jirrick
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1681
Registrován: 04 pro 2010 19:37

Příspěvekod Jirrick » 24 úno 2014 14:29

Ano, ta instalace je zmatlaná, rozhodně to není původní systém.

T400 se pokud si dobře vzpomínám prodávaly jak s Vistami, tak Sedmičkami, zaleží kdy byl koupen. Na spodní straně pod ventulátorem by měla být licenční nálepka, na které je napsaný licenční klíč pro daný notebook. Pokud je čitelná, tak stačí systém znovu přeinstalovat.

Jinak instalační image W7 jsou stále dostupné online přes digitalriver, jen tam není česká verze http://forum.notebookreview.com/windows ... uages.html . Pro Visty ani Osmičky takováto možnost neexistuje.
Lenovo X1 Carbon Touch

* Dodržujte prosím :arrow: PRAVIDLA tohoto fóra *

alfastar

Příspěvekod alfastar » 24 úno 2014 14:53

Stitek je bohuzel z vetsi casti necitelmy, takze nevim jestli puvodne byly Visty nebo sedmicky.
Nicmene jsem se pokusil nainstalovat win7, ale problemy jsou stale. Vubec nevim co s tim, takze jsem se definitivne rozhodl vratit notebook prodejci.


Zpět na „Windows 11, 10, 8 / 8.1, 7, Vista, XP i starší“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů