Nepravidelnost odpojování Wifi, LAN.

Vše kolem Microsoft Windows. Zkušenosti, problémy, vylepšení atp.
JackalJackal
píše často
Příspěvky: 329
Registrován: 05 dub 2008 22:37
Bydliště: Ústecký kraj

Nepravidelnost odpojování Wifi, LAN.

Příspěvekod JackalJackal » 19 pro 2013 15:05

Ahoj.

Nejdříve napíšu, že tento problém se začal objevovat při upgradu na Windows 8.1 Pro. V systému Windows 8 Pro nebyl problém. Ještě doplním, že vše co mám v notebooku mám placené a legální, takže žádný crack a jiné zlo. Takže tady problém nebude.

Co se děje. Občas se mi stane, že přestane reagovat internet, až do stavu Omezeno, jak při Wifi, nebo LAN. Někdy jsem na notebooku celý den a nic, někdy se tak stane 3x za den. Začalo to po upgradu na Win 8.1 pro.

Zakoupil jsem nový router s podporou Win 8, nepomohlo, používal jsem AVG Internet Security, nepomohlo. Zakoupil jsem avast! Pro Antivirus, nepomohlo. Nahodil jsem na všechno poslední ovladače. Už nevím co.

Má někdo podobnou zkušenost ? Díky. :-)
HP Notebook
HTC 10 Glacier Silver, Samsung Galaxy S7 White Pearl

JackalJackal
píše často
Příspěvky: 329
Registrován: 05 dub 2008 22:37
Bydliště: Ústecký kraj

Příspěvekod JackalJackal » 13 led 2014 16:27

Tak jsem to vyřešil a vrátil se na Win 8 Pro a vše je v pořádku. Jen dotaz. Když mám " pouze " Win 8 Pro, budu dostávat aktualizace pro tento systém, nebo Win 8.1 Pro je důležitá a nutná aktualizace ? Mohou tyto systémy fungovat nezávisle na sobě ?
HP Notebook

HTC 10 Glacier Silver, Samsung Galaxy S7 White Pearl

JackalJackal
píše často
Příspěvky: 329
Registrován: 05 dub 2008 22:37
Bydliště: Ústecký kraj

Příspěvekod JackalJackal » 04 led 2015 11:41

Tak nakonec problém vyřešen. Snad to někomu pomůže. Mám notebook ročník 2010 a wifi se nesnesla s Windows 8.1 Pro. Vyřešila to externí wifi Wireless N 150 Pico USB Adapter DWA-121 za 330Kč. Žádné výpadky internetu už nejsou a mohu mít opět Win 8.1 Pro.
HP Notebook

HTC 10 Glacier Silver, Samsung Galaxy S7 White Pearl

JanickeZ
občas něco napíše
Příspěvky: 2
Registrován: 06 led 2015 14:18
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod JanickeZ » 06 led 2015 14:46

A nevyřešil by to ovládač pro Wifi kartu, která by byla na 8.1? Pokud víš typ wifi karty v notebooku tak sis mohl pohledat na googlu zda není driver pro 8.1 přímo od výrobce, kde by se tento "bug" neobjevoval.

JackalJackal
píše často
Příspěvky: 329
Registrován: 05 dub 2008 22:37
Bydliště: Ústecký kraj

Příspěvekod JackalJackal » 10 led 2015 15:32

Psal jsem už v prvním postu, že jsem zkusil všechny možné kompatibilní ovladače pro integrovanou wifi a nic nepomohlo. Dík za pomoc, ale ovladače se řeší jako první a to jsem samozřejmě udělal. :)
HP Notebook

HTC 10 Glacier Silver, Samsung Galaxy S7 White Pearl


Zpět na „Windows 11, 10, 8 / 8.1, 7, Vista, XP i starší“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů