Problém s audio vystupem ve w7

Vše kolem Microsoft Windows. Zkušenosti, problémy, vylepšení atp.
Twista
občas něco napíše
Příspěvky: 10
Registrován: 09 úno 2012 14:37

Problém s audio vystupem ve w7

Příspěvekod Twista » 16 bře 2013 15:31

Dobrý den,
narazil jsem na zajímavý a pro mě aktuálně neřešitelný problém.
Z ničeho nic mi přestal fungovat audio výstup ve win7. Když připojim sluchátka/reproduktory tak se nic nestane a hudba hraje jen z vestavenych reproduktoru. Je to ale problém pouze ve win7, protože když si hodim do pc live distribuci třeba ubuntu, zvuk jde do sluchátek bez problémů.

ve zvukových zařízeních nic jiného než reproduktory nevidim(ani kdyz mam zaskrtle nepripojene zarizeni), zkoušel jsem i přeinstalovat ovladače (jak manuálně tak skrze lenovo system update)

Notebook lenovo e420s, win7 home premium

pokud by někoho něco napadlo, budu moc vděčný

děkuji

roman2277
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 10670
Registrován: 30 dub 2008 10:22
Bydliště: okolí Prahy

Příspěvekod roman2277 » 16 bře 2013 19:33

Takže HW problém to není.Takže to bude SW problém.Předně bych přeinstaloval ovladače zvukovky(i ze stránek výrobce zvukové karty).Nebo poté reinstal W7.A dále se udiví.
Lenovo Legion 9,Lenovo Legion Slim 7,Ipad PRO M1,Naim Uniti Atom,Dali Epicon 6,LG OLED TV
World Leader in horde at map Azura(statistics) in Gears of War 3

111

Příspěvekod 111 » 17 bře 2013 17:31

roman2277 píše:Takže HW problém to není.Takže to bude SW problém.Předně bych přeinstaloval ovladače zvukovky(i ze stránek výrobce zvukové karty).Nebo poté reinstal W7.A dále se udiví.

jsem řešil minulý táden. Zasunu sluchátka a NIC. Připojím k TV přes HDMI a zvuk nic.
Takže zasunout sluchátka , jít do zvuků a tamby měla být sluchátka vidět. Pokud anotak na ně klikni jednou a dej nastavit jako výchozí. Měla by začít hrát. Když je odpojíš , mělo by se to přepnout na repráky.
Totéž s HDMI.
Já mám podězření na nějakou "aktualizaci" WIN. Neb mně to chodilo původně OK bez nějakého nastavování..


Zpět na „Windows 11, 10, 8 / 8.1, 7, Vista, XP i starší“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Bing [Bot] a 28 hostů