Problém jak Brno - nelze najet do WINDOWSu

Vše kolem Microsoft Windows. Zkušenosti, problémy, vylepšení atp.
matincihak
občas něco napíše
Příspěvky: 16
Registrován: 27 pro 2012 19:44

Problém jak Brno - nelze najet do WINDOWSu

Příspěvekod matincihak » 27 led 2013 17:13

Ahoj,
právě zítra mi končí záruka a vyskytl se problém.

Koukal jsem na film a po chvilce se mi začal zasekávat, tak jsem přepnul na jiný prohlížeč a to samé vyzkoušeno na Bsplayeru, WMPlayeru, VLC a všude to samé. Další problém jsem pozoroval v internetovém prohlížeči Opera, kde když jsem spustil na youtube nějaké video, tak mi normálně zobrazovalo barvy, ale do doby, než jsem ho maximalizoval. Barvy byly najednou takové přesycené...po zmenšení se vše vrátilo do normálu. Od té doby používám Chrom, kde mi to jede bez problémů.

Tím pádem jsem to odhadl na potíže s integrovanou graf. kartou a tak jsem si otevřel SPRÁVCE ZAŘÍZENÍ a v záložce GRAF. ADAPTÉRY jsem dal možnost aktualizovat hardware.

Po tom všem jsem restartoval ntbk a nejde mi najet do systému, ani možností poslední známé funkční konfigurace...Ještě zkusím ostatní možnosti, ale opravdu netuším co se děje

Mám lenovo IP Z580, ale to asi není důležité
Lenovo IdeaPad Z580, Intel Core i7, 8 GB RAM,
Intel HD 4000 + nVidia GT630M

matincihak
občas něco napíše
Příspěvky: 16
Registrován: 27 pro 2012 19:44

Příspěvekod matincihak » 27 led 2013 17:22

při spuštění nouzového režimu se mi načítání zaseklo na souboru CLASSPNP.SYS
Lenovo IdeaPad Z580, Intel Core i7, 8 GB RAM,

Intel HD 4000 + nVidia GT630M

matincihak
občas něco napíše
Příspěvky: 16
Registrován: 27 pro 2012 19:44

Příspěvekod matincihak » 27 led 2013 18:34

Tak oznamuji, že se mi povedlo rozjet systém, ale nezapínal jsem NTB tlačítkem Power, ale tlačítkem OneKey Recevery. Pak jsem dal normálně možnost spustit systém běžným způsobem a systém naběhl...Otázkou zůstává, co se to vlastně děje. Měl jsem i podezření na rozbitý HDD, ale to snad ne. Doufám, že se nejedná o hardware chybu, ale jen software...neboť mám zítra po záruce...=o(
Lenovo IdeaPad Z580, Intel Core i7, 8 GB RAM,

Intel HD 4000 + nVidia GT630M

Python.P
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4172
Registrován: 07 bře 2009 19:56

Příspěvekod Python.P » 28 led 2013 09:36

Nejjednoduší věc co můžeš udělat... Stáhnout CrystalDisk Info ( nebo podobné) a podívat se na to co ti to píše o SMARTu toho disku ;)
X301 - "WKS"
T42p - Old-school gaming machine... (not moded yet)
past: X220,T420,T400,X60,X31....


Zpět na „Windows 11, 10, 8 / 8.1, 7, Vista, XP i starší“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti