Windows 7 (instalace) - recovery

Vše kolem Microsoft Windows. Zkušenosti, problémy, vylepšení atp.
Fil
občas něco napíše
Příspěvky: 3
Registrován: 30 říj 2011 21:52

Windows 7 (instalace) - recovery

Příspěvekod Fil » 30 říj 2011 21:58

Dobrý den, dnes mi přítelkyně přinesla noťas že chytla vir a sekal se jí noťas, dal sem recovery ale při 7% se to seká a píše to že chybí nějakej soubor...Teď noťas nejde ani pustit už do windowsu protože je přemazlej a recovery se furt seká na 7%...Noťas má ze spodu štítek produc key...chtěl bych se zeptat zda se dá někde stáhnlout instalační cédéčko windowsů protože ho k tomu nedostala a zda mi to na to číslo produc key pude nainstalovat jedná se o windows 7 home premium OA acer Group 64bit...noťas je acer aspire 5551...Prosím když tak o link na stažení windowsu..prosím spěchá děkuji :):)

Uživatelský avatar
admin
Site Admin
Příspěvky: 1669
Registrován: 05 kvě 2006 11:52

Příspěvekod admin » 31 říj 2011 00:21

zavolej do servisu Acer ... a pro priste to ber jako pouceni, ze Recovery DVD se vyplati vypalit hned po rozbaleni noveho pocitace :)

Fil
občas něco napíše
Příspěvky: 3
Registrován: 30 říj 2011 21:52

Příspěvekod Fil » 31 říj 2011 05:05

no to je problém noťas ostala jako dárek bez faktuy, když sme se snažili fakturu najít od rodičů co jí ho koupili tak jí nemůžou najít že jí asi vyhodili :-D:-D šlo by to tak jak sem se ptal?

Fil
občas něco napíše
Příspěvky: 3
Registrován: 30 říj 2011 21:52

Příspěvekod Fil » 31 říj 2011 17:21

Poradí mi někdo?:(

Uživatelský avatar
stavač
guru
Příspěvky: 766
Registrován: 12 kvě 2009 05:44
Bydliště: Hruboňovo-SR Zaporožie-Ukraina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod stavač » 31 říj 2011 22:00

Skús použit Doctor PC, čo je botovatelný
P 3-733MH, zd: MSI, ram 640MH pc133, hdd 40Giga+hdd 60Giga, Ati Radeon 9600 AGP 8x, os Windows vista Ultimate SP2 An+Ua+Ru+Sk

Richard Hofman
občas něco napíše
Příspěvky: 9
Registrován: 05 lis 2011 22:57

Re: Windows 7 (instalace) - recovery

Příspěvekod Richard Hofman » 06 lis 2011 08:15

Fil píše:Dobrý den, dnes mi přítelkyně přinesla noťas že chytla vir a sekal se jí noťas, dal sem recovery ale při 7% se to seká a píše to že chybí nějakej soubor...Teď noťas nejde ani pustit už do windowsu protože je přemazlej a recovery se furt seká na 7%...Noťas má ze spodu štítek produc key...chtěl bych se zeptat zda se dá někde stáhnlout instalační cédéčko windowsů protože ho k tomu nedostala a zda mi to na to číslo produc key pude nainstalovat jedná se o windows 7 home premium OA acer Group 64bit...noťas je acer aspire 5551...Prosím když tak o link na stažení windowsu..prosím spěchá děkuji :):)


Protože máte tzv.OEM verzi je potřeba jít na stránku výrobce počítače tzn.Acer a zde máte v sekci podpora - support jak se spojit se servisem který je v Brně, a oni Vám po zaslání alespoň základních informací jako výrobní číslo počítače a originálního product key zašlou kopii recovery CD.Ale také se Vám může stát, že pokud krachnul pevný disk úplně tzn.že smazal i partitions, že Vám toto recovery CD nepomůže z jednoho prostého důvodu, že rozeznává pouze rozdělený disk na oddíl C a D.To si potom musíte sehnat originál instalační CD, které jedině dokáže rozdělit pevný disk.Takže hodně štěstí a dejte vědět.


Zpět na „Windows 11, 10, 8 / 8.1, 7, Vista, XP i starší“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti