reinstal bez CD ? ? ?

Vše kolem Microsoft Windows. Zkušenosti, problémy, vylepšení atp.
pavel.tenista
občas něco napíše
Příspěvky: 16
Registrován: 21 čer 2007 16:59

reinstal bez CD ? ? ?

Příspěvekod pavel.tenista » 22 čer 2007 22:44

Potreboval bych tady na jednom aceru aspire reinstalnout system - je tam origo XP Home, ale nebylo k tomu CD - system byl uz nahranej na disku - co s tim? omlouvam se za tenhle natvrdlej dotaz, ale nikdy predtim sem takovejhle reinstal nedelal a do zejtra do rana to musi bejt hotovy....

cross
píše často
Příspěvky: 370
Registrován: 18 čer 2007 21:46

Příspěvekod cross » 23 čer 2007 00:03

Jaká náhoda. Mám týden "starý" HP Pavilion a před chvíli (teda asi před 2-3 hod se mi nějak podělal OS [Vista] ). Vista tam mám daný stejně - tedy na HDD.
K NB jsem dostal software (automaticky se nainstaloval) Recovery Manager, který zajišťuje obnovu systému. Nemáš nějaký podobný program ?
Postupně jsem se v něm proklikal k obnově systému z poslední automatické zálohy.

pavel.tenista
občas něco napíše
Příspěvky: 16
Registrován: 21 čer 2007 16:59

Příspěvekod pavel.tenista » 23 čer 2007 08:34

ne ne nemam, ale najakym zahadnym zpusobem sem to uz vyresil a vsechno preinstaloval.... vsechno sem si zazalohoval na externi HDD a pak se mi podarilo zpustit tu instalaci z HDD znovu - takze vsechny data sly k sipku, ale to nevadilo.... takze super.... uz sem se bal ze si s tim do rana neporadim :-)

fizzy
občas něco napíše
Příspěvky: 1
Registrován: 29 čer 2007 19:06

Pomoooc

Příspěvekod fizzy » 29 čer 2007 19:09

Mám zcela nový HP pavillion, při prvním zapnutí noťasu se spustí instlace oem VISTY, jenže co se nestane..instalalce byla bohužel přerušena, takže není nainstalován ještě ani recovery manager, a vždy při spuštění noťasu mi to písne hlášku ať spustím instalaci znovu...tak se ptám neví někdo prosím jak to mám udělat??? Mě napadá jediný řešení..nainstalovat si z cd windows xpa, sehnat visty nainstalovat je a zadat tam moje oem id, co myslíte? Poradí mi někdo prosím?

cross
píše často
Příspěvky: 370
Registrován: 18 čer 2007 21:46

Příspěvekod cross » 29 čer 2007 20:40

Asi byc se ozval Technické podpoře. Aby ti to nedělalo bordel třebas později. Navíc se ti při tom instaluje i jiný soft a možná bys ho potom nenainstaloval, nevím.


Zpět na „Windows 11, 10, 8 / 8.1, 7, Vista, XP i starší“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 56 hostů