Recovery DVD

Vše kolem Microsoft Windows. Zkušenosti, problémy, vylepšení atp.
SomeOne
občas něco napíše
Příspěvky: 15
Registrován: 21 čer 2008 20:19

Recovery DVD

Příspěvekod SomeOne » 15 bře 2009 09:03

Zdravím,
možná je to zbytečný dotaz, ale když jsem si koupil před půl rokem nb s předinstalovanými Win, tak mám nárok na recovery DVD, že?

vito45
guru
Příspěvky: 963
Registrován: 07 lis 2006 16:51
Bydliště: blizko PO, intrak: KE J9, Slovensko

Příspěvekod vito45 » 15 bře 2009 09:50

nie

SomeOne
občas něco napíše
Příspěvky: 15
Registrován: 21 čer 2008 20:19

Příspěvekod SomeOne » 15 bře 2009 10:06

A jakou mám tedy možnost, jak obnovit Vistu?

vito45
guru
Příspěvky: 963
Registrován: 07 lis 2006 16:51
Bydliště: blizko PO, intrak: KE J9, Slovensko

Příspěvekod vito45 » 15 bře 2009 10:44

mali by sa dať obnovi zo skrytej partície, mrkni sa do manulálu ku svojmu nb

SomeOne
občas něco napíše
Příspěvky: 15
Registrován: 21 čer 2008 20:19

Příspěvekod SomeOne » 15 bře 2009 10:48

To je mi jasné. Jde mi o to, že si chci nainstalovat Win 7 a nevím, jestli mi stále bude fungovat ten prográmek, který mi před bootováním říká "Press F8 for recovery". Myslíš, že tato utilitka od HP bude funkční i poté, co nainstaluji nový OS?

kryspin.motyczka
píše často
Příspěvky: 368
Registrován: 11 srp 2007 13:32
Bydliště: matička Morava (Zlín) + Litoměřice

Příspěvekod kryspin.motyczka » 17 bře 2009 06:16

pokud nebudes sachovat s recovery partici tak ano. ale nesmis menit jeji velikost atp..
Apple Macbook Pro 13"

Linux is like Teepee - no Windows, no Gates - Apache inside

Uživatelský avatar
stavač
guru
Příspěvky: 766
Registrován: 12 kvě 2009 05:44
Bydliště: Hruboňovo-SR Zaporožie-Ukraina
Kontaktovat uživatele:

Re: Recovery DVD

Příspěvekod stavač » 12 kvě 2009 06:21

SomeOne píše:Zdravím,
možná je to zbytečný dotaz, ale když jsem si koupil před půl rokem nb s předinstalovanými Win, tak mám nárok na recovery DVD, že?

existuje ulitka taka-po jej binstalace nainštaluješ w7 a bez problemov, ja som nedaval w7 lebo mne je zbitočny lebo mi bez problemov šlape vista ultimate ale kamarat z ukrajini hu ma, inak mal by si si spravit to dvd recovery lebo ti može skolabovat hdd a je po viste, bud to daš na dvd alebo na kluč usb,inak take riešenie čo vymisleli z dvd recovery je take že si si akurat kupil povedane kus umele hmoty lebo každy nevie spustit resovery systemu windows a byvaju s tim potiaže lebo niekedy aj podla navodu k notbuku to nemusi naštartovat a v tom je ten pes zakopany.

Uživatelský avatar
stavač
guru
Příspěvky: 766
Registrován: 12 kvě 2009 05:44
Bydliště: Hruboňovo-SR Zaporožie-Ukraina
Kontaktovat uživatele:

Re: Recovery DVD

Příspěvekod stavač » 12 kvě 2009 06:22

SomeOne píše:Zdravím,
možná je to zbytečný dotaz, ale když jsem si koupil před půl rokem nb s předinstalovanými Win, tak mám nárok na recovery DVD, že?

existuje ulitka taka-po jej binstalace nainštaluješ w7 a bez problemov, ja som nedaval w7 lebo mne je zbitočny lebo mi bez problemov šlape vista ultimate ale kamarat z ukrajini hu ma, inak mal by si si spravit to dvd recovery lebo ti može skolabovat hdd a je po viste, bud to daš na dvd alebo na kluč usb,inak take riešenie čo vymisleli z dvd recovery je take že si si akurat kupil povedane kus umele hmoty lebo každy nevie spustit resovery systemu windows a byvaju s tim potiaže lebo niekedy aj podla navodu k notbuku to nemusi naštartovat a v tom je ten pes zakopany.


Zpět na „Windows 11, 10, 8 / 8.1, 7, Vista, XP i starší“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 47 hostů