Postupny kolaps funkci Windows Vista + Jak funguje Recovery?

Vše kolem Microsoft Windows. Zkušenosti, problémy, vylepšení atp.
trautenberg
občas něco napíše
Příspěvky: 27
Registrován: 31 črc 2008 12:39

Postupny kolaps funkci Windows Vista + Jak funguje Recovery?

Příspěvekod trautenberg » 31 pro 2008 03:23

Ahoj,

Vcera jsem nainstaloval nove beta codecy nVidie pro notebooky a od te doby mi Visty "kapku" zlobi: nekdy se nezprovozni postranni vista, nemohu zobrazit pripojeni k internetu pres spodni listu (musim pres start - pripojeni a to jeste trva tak 5 minut), nejdou prehravat filmy v jakemkoliv prehravaci (kodeky to jiste neni, jeste vcera vsechno slapalo), nejde spustit Spravce uloh (nebo teda jde, ale zustane akorat jako ikona na spodni liste a klikani na ni nic nevyresi), notebook se prehriva, pocitac nejde restartovat (zasekne se na obrazovce odhlasovani a pak se musi "natvrdo" vypnout)...

Predpokladal jsem, ze to je ovladaci grafiky. Nicmene i pres nekolikere preinstalovani (at uz pres rucni odinstalaci a reinstal starsi verze ci pres Navrat aktualizace ve Sprave systemu) system proste neslape, jak ma. Dokud chci jit jen na internet, tak je to v pohode. Jakmile se snazim delat neco vic - tak konec. Nemohu ani spustit Centrum zalohovani a obnoveni - v normalnim rezimu mi najede akorat prazdne okno, v nouzovem ani to ne (po nekolikerem spusteni se vtipne objevi napis, ze Centrum zalohovani je jiz spusteno, proto se vypne).

Takze mi nejspis zbyva pouzit recovery dvd. Ty mam tri, muj Acer je hned chtel pri instalaci vypalit. Tak jsem se chtel zeptat, jak presne tyhle recovery funguji? Jak je zprovoznim? A neponici mi to pocitac jeste vic?

Diky za pomoc.

P.S. Co data na discich? Should they stay or should they go?
Acer Aspire 5930G

Zpět na „Windows 11, 10, 8 / 8.1, 7, Vista, XP i starší“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 44 hostů