RECOVERY VISTA

Vše kolem Microsoft Windows. Zkušenosti, problémy, vylepšení atp.
sashaZabluduu
občas něco napíše
Příspěvky: 64
Registrován: 26 dub 2008 18:00

RECOVERY VISTA

Příspěvekod sashaZabluduu » 12 kvě 2008 18:17

Cau, mohl by mi prosim nekdo poradit postup, jak vytvorim recovery cd z Win Vista? KDybych se chtel vratit k XP..a pozdeji treba zase zpet k Vistam,at mam original. Díky Z

Camo
guru
Příspěvky: 1518
Registrován: 20 čer 2007 16:40

Příspěvekod Camo » 12 kvě 2008 18:18

hledej!!!
XPS 1330 with LED
Camo=kamil2268

Slash
píše často
Příspěvky: 114
Registrován: 22 dub 2008 18:38
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Slash » 12 kvě 2008 19:13

ahoj co mas za notebook?
TP R61..

sashaZabluduu
občas něco napíše
Příspěvky: 64
Registrován: 26 dub 2008 18:00

Příspěvekod sashaZabluduu » 12 kvě 2008 19:15

Hledal jsem ale nemuzu to najit. Z

Cau, mam ASUS m51kr ..v tom uz byly Visty jak jsem ho koupil. Z

Edit NeoExNET > dodržuj základní pravidla fóra, používej funkci „upravit“ viz. DOPLNĚNÍ :arrow: PRAVIDLA, děkuji

Slash
píše často
Příspěvky: 114
Registrován: 22 dub 2008 18:38
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Slash » 12 kvě 2008 19:20

viz popis na alza.cz

# ASUS

* Modely tohoto výrobce nejsou standardně vybaveny podpůrným programem pro zálohu na CD/DVD. Jedinou možností je tak obnova ze skryté partition. Ta se spustí po restartu stisknutí klávesy F9, která vyvolá recovery menu.
* Systém je na skryté partition. Pokud ji zákazník zruší, musí se obrátit na autorizovaný servis.

:/
TP R61..

sashaZabluduu
občas něco napíše
Příspěvky: 64
Registrován: 26 dub 2008 18:00

Příspěvekod sashaZabluduu » 12 kvě 2008 19:40

to slash: Díky !

rastr
občas něco napíše
Příspěvky: 4
Registrován: 13 říj 2008 23:53

Příspěvekod rastr » 14 říj 2008 00:07

Ahoj všem.
Mám stejný problém jako tento člověk co tu píše.Akorát já mám Toshibu L350-146. Dočetl jsem se na netu že existuje Toshiba recory DVD creator. V mém notebooku je pouze launcher tohoto programu který pak stejně hledá samotný program. Ten se ale v mém pc nevyskytuje. Hledal jsem už všude možně včetně stránek Toshiby.Bohužel bez úspěchu. Visty mám taky na skryté partition.

prosím pomoc

rastr
občas něco napíše
Příspěvky: 4
Registrován: 13 říj 2008 23:53

Příspěvekod rastr » 14 říj 2008 11:56

No tak jsem našel něco co by podle mě pomohlo všem lidem kteří maj´í tento problém. Akorát je tam jeden velký problém. Chybí tam ta utilita :arrow: http://aps2.toshiba-tro.de/kb0/HTD7C02140000R01.htm

Kdo to najde je bůh

TALISMAN

Příspěvekod TALISMAN » 16 říj 2008 16:04

rastr píše:No tak jsem našel něco co by podle mě pomohlo všem lidem kteří maj´í tento problém. Akorát je tam jeden velký problém. Chybí tam ta utilita :arrow: http://aps2.toshiba-tro.de/kb0/HTD7C02140000R01.htm

Kdo to najde je bůh


A četl jsi co tam píšou ??? Sice moc anglicky neumím, ale stojí tam :

To recover your hard disk drive from a system failure using the utilities stored on your computer’s HDD, follow these steps:

1.
If the computer is running, shut it down -- by clicking Start, then Shut Down, then Shut Down again.

2.
Press and hold the 0 (zero) key on your keyboard and then depress the computer's power switch. When the computer turns on, the Toshiba HDD Recovery Utility screen will appear, presenting three options:.....


Z toho chápu (snad dobře), že :

Chcete-li obnovit svůj pevný disk po selhání systému pomocí utility uložené na vašem počítači na HDD, postupujte podle těchto kroků:

1.
Pokud je počítač spuštěný, vypněte jej - klepnutím na tlačítko Start, potom Vypnout počítač a poté znovu Vypnout.

2.
Stiskněte a držte 0 (nula) na klávesnici a ňásledně stiskněte tlačítko power (pro zapnutí počítače). Když se počítač zapíná na obrazovce se objeví nabídka Toshiba HDD Recovery Utility s nabídkou tří možností ....

Obrázek

rastr
občas něco napíše
Příspěvky: 4
Registrován: 13 říj 2008 23:53

Příspěvekod rastr » 23 říj 2008 11:04

No to já jsem četl jenže pokud držím to tlačítko nula, tak se naprosto nic nestane kromě pískání ze speakru :x :? :(

samson010

Příspěvekod samson010 » 04 lis 2009 13:09

tiez by som chcel dat recovery mojej original visty na toshiba x300 ale dal som tam windows 7 a newiem ako to teraz vratim spat , vie niekto poradit ako nato ?

Uživatelský avatar
stavač
guru
Příspěvky: 766
Registrován: 12 kvě 2009 05:44
Bydliště: Hruboňovo-SR Zaporožie-Ukraina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod stavač » 04 lis 2009 17:46

samson010 píše:tiez by som chcel dat recovery mojej original visty na toshiba x300 ale dal som tam windows 7 a newiem ako to teraz vratim spat , vie niekto poradit ako nato ?


To že si dal W7 na vistu si spravil skrity oddiel mrtvim a preto ti nereaguje na spustenie, skus použit program cute ktori si stianeš z netu: http://www.stahuj.centrum.cz/utility_a_ ... manager/?g[hledano]=cute%20partition%20manager&g[oz]=0.9.5

V cute si vypališ spuštacie CD, nabotuj z neho a skrity oddiel nastav ako boot a tim padom z neho spraviš aktivny, daj save a reštartuj, už by nemali byt problemi zo spustenim recovery skriteho oddielu, inak toshiby som ešte nemal tu čest takto na nich obnovovat vistu ale u acrov to fungovalo bez problemov, a vlastne prečo si sa vzdal W7?

samson010

Příspěvekod samson010 » 06 lis 2009 13:13

zacinam mat problemy pri kazdej hre , niekedy to hadze polovicu FPS atd , chcem dat windows ktory som mal na zaciatku aj so starymi ovladacmi a porovnat to + naformatovat disky , diky za radu skusim to a snad to pojde hladko

samson010

Příspěvekod samson010 » 06 lis 2009 17:24

takze som vypalil ten program na DVD a po bootovani DVD vyskoci toto http://i38.tinypic.com/xbzhvc.jpg , momentalne mam 2 HDD 2x320gb mam to rozdelene na C-150gb E-150gb a D-300gb , chcel by som to vsetko sformatovat a ponechat si taketo rozdelenie diskov , prikladam screen z programu ako mam postupovat dalej aby vsetko naformatovalo a nahralo mi orig vistu z mojho HDD

Uživatelský avatar
stavač
guru
Příspěvky: 766
Registrován: 12 kvě 2009 05:44
Bydliště: Hruboňovo-SR Zaporožie-Ukraina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod stavač » 06 lis 2009 20:12

Ten notbuk bol z predinštalovanim systemom vista a na spodu štitok licencie alebo to bol notbuk bez os?, na tom skrene nevidet skrity oddiel, ak ovšem je ta vista uložena v C:/, ak si sformatoval to C: a dal tam W7 je to preč, už jedine čo sa da spravit je bud si požiadaš servis o zaslanie Toshiba DVDrecovery vista, alebo si sprav od niekoho kopiu DVD vista premium z orginalu a použi na spodu notbuka licenčny kluč a postahovat z netu ovladače na tvoj notbuk, po kompletnej inštalacii zaregistrovat vistu


Zpět na „Windows 11, 10, 8 / 8.1, 7, Vista, XP i starší“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 hostů