Reinstalace Win XP

Vše kolem Microsoft Windows. Zkušenosti, problémy, vylepšení atp.
zeman.l
občas něco napíše
Příspěvky: 8
Registrován: 24 lis 2007 17:41

Reinstalace Win XP

Příspěvekod zeman.l » 24 lis 2007 18:00

Mám HP 6120 cca dva a půl roku, do včerejška šlapal výborně až na hluk, nechal jsme ho vyčistit od prachu, a chtěl jsme vyzkoušet vyšší výkon při větší zátěži a déle používaným prográmkem na šetření baterie jsem nastavil profil vysokého výkonu. Po spuštění filmu se samovolně PC vypnulo. Po znovuspuštění se opět vypnul jakmile proběhla obrazovka "Vítejte" v sysému Windows. Po delším zkoumání v nouzovém režimu jsem se nakonec rozhodl reinstalovat systém. Po úspěšném formátování se rozjela instalace a po zhruba 10 minutách kdy naběhlo okno "Místní nastavení" se PC opět sám vypne, ve stejném bodě instalace, vždy po zapnutí - instalace se automaticky rozjede z posledního přerušeného místa. Nevíte čím to může být? Zdá se že vše je v pořádku, disk snad poškozený není, procesor také ne, pochybuju že by mu program na procesor ublížil. Poslední dobou PC dost větral, vyšší teploty nebyly vyjímkou. Ale i tak se zdá vše být v pořádku. Instaluji bez napájecího kabelu. Nechal jsem ho jinde, doma ho nemám jako na potvoru a nc6320 má stejnou baterii, tak tedy v něm nabíjim a přenáším do nc6120, zvláštní, ale jinak to v téhle chvíli nejde. Baterie je při instalaci prakticky úplně nabitá. Myslíte že instalace vyžaduje napájecí kabel? nc6320 má jiný konektor, takže nelze použít (díky HP za malé komplikace..). Nějaké zkušenosti??

Děkuji za jakoukoliv pomoc.

vito45
guru
Příspěvky: 963
Registrován: 07 lis 2006 16:51
Bydliště: blizko PO, intrak: KE J9, Slovensko

Příspěvekod vito45 » 25 lis 2007 08:57

skus otestovať do istoty ramku, napr. nahodť tam boot cd ubuntu

michalko58

Příspěvekod michalko58 » 25 lis 2007 15:02

Myslim ze to bude na 100% tym napajacim kablom. Pretoze ten Windows co sa instaluje nevie, ze sa instaluje na notebook a aj keby vedel, asi nema ponatie o % nabitia baterie takze si mysli ze je bateria vybita a preto sa instalacia ukonci.

Ved aj ked mas novy notebook s predinstalovanym OS je tam vyslovne uvedene aby bol pri instalacii zapojeny do siete :lol:


Zpět na „Windows 11, 10, 8 / 8.1, 7, Vista, XP i starší“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů