Koupit MSI EX610X ?

Jaký koupit notebook? ... vybrat ten nebo onen? ... to jsou časté dotazy mnoha lidí, kteří vybírají nový nebo použitý notebook ... zde se mohou vzájěmně radit
m1110mphis
občas něco napíše
Příspěvky: 12
Registrován: 04 kvě 2007 20:23

Příspěvekod m1110mphis » 13 úno 2008 22:58

neoexnet píše:který chtějí výkonný a nekvalitní notebook :)


Mno, jak myslíš, já jsem spokojen - většinou jsem tohle četl od lidí, kteří o MSI věděli jen to, že je to nová značka, zkusili jejich první rozjezdové (a v porovnání s ostatními nepovedené) modely, které se teprve zajížděly a vytvořili si názor bez ohledu na to, jaký progress byl ve vývoji dál. Nic proti tomu, jen jsem chtěl poskytnout alternativní zkušenost.

neoexnet
guru
Příspěvky: 1945
Registrován: 15 zář 2007 23:28
Bydliště: Teplice

..

Příspěvekod neoexnet » 13 úno 2008 23:10

kdyby jsem se problematikou notebooků nezaobíral už nějaký pátek tak ani neceknu .. prošlo mi rukama víc MSIček než tobě .. a vše bylo na jedno brdo .. špatná saši, nedořešený odvod tepla, přehřívání atd ... :)
Toshiba R600-10W

m1110mphis
občas něco napíše
Příspěvky: 12
Registrován: 04 kvě 2007 20:23

Re: ..

Příspěvekod m1110mphis » 14 úno 2008 14:21

Rukama víc MSIček? A jak to víš, my se známe?? Všeználkovství je na těchto fórech taky poměrně časté jak se na to dívám...:) Však ať si lidi udělají názor sami... Tím bychom to mohli ukončit.

polo

Příspěvekod polo » 14 úno 2008 17:29

Mne prslo na daky tizdej jedno MSI a to mi uplne stacilo....(skoda penazi, vykon ti je nanic ked ti nic nevydrzi a je v servise, preto aj ta cena zato co dostanes je niekedy vela)


Zpět na „Jaký vybrat notebook“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 84 hostů