Notebook na občasné přenášení a práci v zavřeném stavu

Jaký koupit notebook? ... vybrat ten nebo onen? ... to jsou časté dotazy mnoha lidí, kteří vybírají nový nebo použitý notebook ... zde se mohou vzájěmně radit
hjkow
občas něco napíše
Příspěvky: 1
Registrován: 06 srp 2021 22:26

Notebook na občasné přenášení a práci v zavřeném stavu

Příspěvekod hjkow » 06 srp 2021 22:34

Zdravím,
kdysi jsem tu psal o radu na notebook a potřeboval bych opět radu s výběrem notebooku.
Jde mi o to, abych notebook provozoval zavřený, mám dva externí monitory doma, dva externí monitory v práci a budu mezi nimi přenášet. Potřebuji výkonný stroj, na kterém bych si občas doma i něco zahrál. Pokukuji po nějakých herních strojích, notebook nijak nebude reprezentovat nikde na poradách, jde o moje osobní zařízení, takže se nebráním ani hernímu vzhledu na práci. Rád bych ale notebook na těchto dvou stanovištích provozoval "zadokovaný" v zavřeném stavu. Zvládají tohle herní notebooky nebo se bude dusit? Určitě požaduji nějaké relativně slušné chlazení, ale nechci žádné dělo, rád bych se vešel do 30-35 tisíc, grafika bude postačovat 3060.
Dále jsem se chtěl zeptat v případě dokovaní přes thunderbolt, jde přes to provozovat i hraní nebo je tam vysoká latence při vyšším rozlišení (mám 2x 2560x1440)? Nebo je lepší monitory připojovat přímo?
Osobní tip nemám žádný, vůbec to nesleduju a vůbec se v tom nevyznám, tak budu rád, pokud mi někdo něco doporučí.
Děkuji.

Zpět na „Jaký vybrat notebook“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti