Pracovní notebook na programování v C#

Jaký koupit notebook? ... vybrat ten nebo onen? ... to jsou časté dotazy mnoha lidí, kteří vybírají nový nebo použitý notebook ... zde se mohou vzájěmně radit
Broom
píše často
Příspěvky: 159
Registrován: 21 říj 2010 15:14

Pracovní notebook na programování v C#

Příspěvekod Broom » 30 pro 2020 19:34

Zdravím,
pracuji jako vývojář v C#, Visual Studio, běžné aplikace pro Windows a Android. Mimo to pokročilejší multitasking.
Co mi doporučíte? Mám si vybrat nějakou klasickou kancelářskou krysu, abych mohl pracovat home office.
Můj jediný požadavek je dobrá "dokovatelnost" k monitoru (což už jde dneska vše díky USB-C) a chtěl bych notebook, který nebude mít poměr stran 16:9.
Osobně se bojím výkonu, líbí se mi Surface Laptop nebo Dell XPS 13 kvůli poměru stran, ale nevím co se týče chlazení. Nebudou při multitaskingu a lehce vyšším zatížení hučet jako boeing? Výkon by mi asi stačil, ale jde mi i o zvuk, co se dá doporučit kolem 14", aby se to dobře chladilo a vydrželo to v zátěži?
Děkuji moc.

Uživatelský avatar
admin
Site Admin
Příspěvky: 1669
Registrován: 05 kvě 2006 11:52

Re: Pracovní notebook na programování v C#

Příspěvekod admin » 31 pro 2020 02:47

tušim, že potřebuješ hlavně výkon CPU ... nové Ryzeny se chladí lépe než Intel Core ... respektive AMD méně topí

orgasmic
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9089
Registrován: 23 dub 2007 08:54
Bydliště: International

Re: Pracovní notebook na programování v C#

Příspěvekod orgasmic » 01 led 2021 22:34

Neseženeš lepší kousek do 50tis https://m.alza.cz/huawei-matebook-x-pro ... 98.htm?o=1
Asus ROG Strix G18


Zpět na „Jaký vybrat notebook“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 56 hostů