ibm T23??

Jaký koupit notebook? ... vybrat ten nebo onen? ... to jsou časté dotazy mnoha lidí, kteří vybírají nový nebo použitý notebook ... zde se mohou vzájěmně radit
radher
občas něco napíše
Příspěvky: 1
Registrován: 19 zář 2007 10:02

ibm T23??

Příspěvekod radher » 19 zář 2007 10:22

zdravím, poohlížím se po notebooku hlavně pro práci s textovým editorem a internetem (a občas skype) - takže myslím téměř nulové nároky, důležitá jen spolehlivost, dobrá klávesnice.
stačí mi pro tyhle účely starší IBM T23?
je to PIII 1,13 GHz
30 GB (4200 ot.)
256 MB RAM
(cena v Německu, kam teď zrovna jedu, asi 7800 Kč s roční zárukou)
Je to opravdu už starší model, tak bych chtěl vědět, jestli má smysl do toho investovat - jestli by ten notebook ještě nějakej rok vydržel, nebo jestli radši něco přihodit a koupit už novější T4x.
a taky nevím, co ty parametry - pomalej disk v kombinaci s 256 MB RAM - je mi jasný, že to asi nebude zrovna žádný dělo, ale jde mi opravdu jen o to, aby přepínání mezi OpenOffice a prohlížečem netrvalo půl dne...
dík za rady

MartenP
píše často
Příspěvky: 449
Registrován: 08 srp 2007 13:41

Re: ibm T23??

Příspěvekod MartenP » 19 zář 2007 12:02

Stačit by to mělo. Může se pak dokoupit ještě třeba čtvrtka RAMky a bude tam již dostačujících 512MB (já jí nedávno koupil za 280Kč i s poštovným). Dle záruky a ceny bych odhadoval, že to bude repas, takže by mohl být i spolehlivý. Samozřejmě T4x by byla určitě svižnější, lehčí a navíc disponuje touchpadem, který já osobně mám raději než trackpoint.


Zpět na „Jaký vybrat notebook“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 186 hostů