Alternativa k MacBooku Pro 13

Jaký koupit notebook? ... vybrat ten nebo onen? ... to jsou časté dotazy mnoha lidí, kteří vybírají nový nebo použitý notebook ... zde se mohou vzájěmně radit
Kulhanekpetr2
občas něco napíše
Příspěvky: 10
Registrován: 22 úno 2020 11:17

Alternativa k MacBooku Pro 13

Příspěvekod Kulhanekpetr2 » 31 bře 2020 15:10

Ahoj,

hledám cca 13ti palcový notebook na následujcící činnosti:

1. Microsoft Office
2. Photoshop - neupravuji miliony fotek, ale občas potřebuji vytvořit obrázek do e-learningových materiálů
3. AutoCad - nekreslím v tom mrakodrapy, ale občas potřebuji něco základního narýsovat
4. Běžná domácí zábava...filmy apod.

Vzhledem k tomu, že tu vedle mě přítelkyně už dva týdny libozvučně ťuká do MacBooku Pro 13 a pořád ho vychvaluje, zatímco mně tu na klíně funí těžkopádný Aspire E15, zahájil jsem výzkum v Googlu zadáním "MacBook Pro 13 alternatives"...chci zůstat u Windows a nechci, aby to stálo víc peněz, než je nutno.

Většina článků se shodla na Dell XPS 13, HP Spectre x360 a Microsoft Surface Laptop 3. V záplavě různých konfigurací těchto modelů jsem náhodou narazil na https://www.alza.cz/hp-elitebook-x360-1 ... #fotovideo. Že je zánovní a má zkrácenou záruku bych rozdýchal a asi chápu, že se jim tam povaluje jako poslední model, takže se ho chtějí zbavit. Cenu považuji za suprovou, ale na druhou stranu je to 3 roky starý model, tak nevím, jestli by to nebyl krok nesprávným směrem. Myslíte, že má smysl do toho jít, nebo si nechat zajít chuť a hledat správnou variantu z těch tří jmenovaných alternativ?

Díky.

Zpět na „Jaký vybrat notebook“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 35 hostů