Pomoc pri výbere

Jaký koupit notebook? ... vybrat ten nebo onen? ... to jsou časté dotazy mnoha lidí, kteří vybírají nový nebo použitý notebook ... zde se mohou vzájěmně radit
Matias235
občas něco napíše
Příspěvky: 2
Registrován: 28 srp 2019 16:29

Pomoc pri výbere

Příspěvekod Matias235 » 28 srp 2019 19:57

Zdravím,
potrebujem poradiť pri výbere nového notebooku.
Cenu nemám nejak stanovenú, ale myslím si že do tých 1300€ sa nájde niečo kvalitné a ak to bude menej tak budem len rád.
Veľkosť 14” je pre mňa ideál, doma bude pripojený na veľký monitor, a 14” do batohu perfektne vojde a človek ani nevie že má nejakú záťaž navyše. Budem ho využívať na programovanie, potom na takú klasiku ako je browsovanie, sledovanie HBO/Netflix/YouTube...
Pozeral som niečo, a za 800€ sa dá zohnať Acer Swift 3 i5/8gb/512gb čo nevyzerá vôbec zle, len neviem ako je na tom s kvalitou. Za 1200€ je tam Lenovo T490 čo je asi kvalitou trochu inde, a páči sa mi aj konektivita.
Budem rád ak mi poradíte pri výbere a dáte sem aj svoje tipy.

orgasmic
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9089
Registrován: 23 dub 2007 08:54
Bydliště: International

Re: Pomoc pri výbere

Příspěvekod orgasmic » 29 srp 2019 09:24

Ahoj, co se kvality týče, tak zrovna ten Swift je na tom hodně dobře. Kvalita zpracování je totožná s tím T490.
Stejně jako výdrž na baterii apod.
Třeba chlazení v zátěži je lepší u Acer.

Asi bych se rozhodl dle designu, ani s jedním chybu neuděláš a NBD záruku nabízí oba.
Asus ROG Strix G18

Matias235
občas něco napíše
Příspěvky: 2
Registrován: 28 srp 2019 16:29

Re: Pomoc pri výbere

Příspěvekod Matias235 » 29 srp 2019 12:01

Ďakujem, zatiaľ som rozhodnutý pre ten Acer. Myslím že za tú cenu to je skvelá kúpa, predsa 400€ je dosť rozdiel ak za tie peniaze dostanem v podstate to isté. Ale ak je niečo po čom sa mám ešte poobzerať tak kľudne sem s tým :)


Zpět na „Jaký vybrat notebook“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 57 hostů