Noťas za 20-30k především na hry

Jaký koupit notebook? ... vybrat ten nebo onen? ... to jsou časté dotazy mnoha lidí, kteří vybírají nový nebo použitý notebook ... zde se mohou vzájěmně radit
Havod
občas něco napíše
Příspěvky: 14
Registrován: 12 čer 2019 17:16

Noťas za 20-30k především na hry

Příspěvekod Havod » 12 čer 2019 17:27

Ahoj,
vím že tu jsou podobná témata, ale přesto kvůli tomu založím nové, hledám náhradu za starý noťas, primárně na hry. Nevím na kolik seženu v této cenové relaci stroj, který utáhne dnešní hry a na solidní detaily třeba i hry na pár let dopředu.
Píšu ten cenový rozdíl, protože mě zajímá, jestli bych sehnal solidní stroj za 20k, který by šel výhledově v budoucnosti upgradovat přídáním třeba další ramky atp., nebo jestli se rovnou vyplatí do nějakého počítače investovat o těch 10 tisíc víc a najdu nějakou konfiguraci, kterou bych stejně nedal dohromady úpravou nějakého laptopu za 20k.
Rád bych aby to do budoucna rozjelo na skvělé detaily hry jako Doom Eternal, Skull and bones, Ghosts Breakpoint (wildlands jsem zvládal jen na nejmenší a i tak to bylo na hraně), prostě hry které teprve vyjdou za rok, za dva, ale netuším na kolik je to možné v této cenovce.
Také mám matný FullHD displej, na který jsem si zvykl, ale předpokládám že je to 60hz a nevím jestli najdu něco se 120hz obrazovkou, nicméně to že mohu na obrazovku koukat z jakéhokoliv úhlu mi vyhovuje a nemusím obrazovku stále naklánět různě.
Často jsem tu viděl nějaké lenovo, ale nějak té značce moc nevěřím, HP nebo Dell mi přijdou jako moc office počítače (možná je to jen přežitek mé představy už), do teď jsem měl Acer se kterým jsem byl spokojen.
Snad jsem to popsal podrobně a budu rád za jakékoliv návrhy, za předpokladu tedy že se vůbec nějaké najdou, netuším jestli nejsem nesmyslně náročný, ale zároveň nevím na co přesně primárně koukat. Nevím ani jestli mám třeba cílit na 6 jádrové procesory, nebo stačí 4 jádrový a tak. Předem díky za odpovědi.

orgasmic
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9089
Registrován: 23 dub 2007 08:54
Bydliště: International

Re: Noťas za 20-30k především na hry

Příspěvekod orgasmic » 13 čer 2019 01:01

Asus ROG Strix G18

roman2277
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 10670
Registrován: 30 dub 2008 10:22
Bydliště: okolí Prahy

Re: Noťas za 20-30k především na hry

Příspěvekod roman2277 » 14 čer 2019 12:46

Lenovo Legion 9,Lenovo Legion Slim 7,Ipad PRO M1,Naim Uniti Atom,Dali Epicon 6,LG OLED TV
World Leader in horde at map Azura(statistics) in Gears of War 3


Zpět na „Jaký vybrat notebook“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 38 hostů