Výběr Ultrabooku do cca 28K!!

Jaký koupit notebook? ... vybrat ten nebo onen? ... to jsou časté dotazy mnoha lidí, kteří vybírají nový nebo použitý notebook ... zde se mohou vzájěmně radit
anhphuong

Výběr Ultrabooku do cca 28K!!

Příspěvekod anhphuong » 17 led 2019 04:27

Zdravím,
už asi měsíc bych rád vyměnil svůj starší notebook za nějaký ultrabook.

Požadavky:
- Word
- SSD
- Nejlépe i5 Skylake (není rozhodně ale podmínkou)
- Jednodušší hry (W3, hry hraju jen ve volnu, a ne žádné náročné, jen blbinky)
- Internet!!!! - na netu budu asi 90% času
- 8GB RAM
(pokud by byla nějaká nVidia nezlobil bych se, ale není rozhodně nutné)
- IPS displej pokud možno (pokud možno matný, ale co jsem tak hledal, moc možností není)
- rád bych i přémiové materiály, bude-li to možné (design je pro mě velká váha)
- Co se týče OS - nejsem proti ani jednomu z větších hráčů (MS a Apple)

Moje tipy:

- HP Envy 13 (2015) - byl jsem se na něj mrknout v czc, a i vyzkoušel, super pocit, jen prý podle zahraničních fór se přehřívá)
- Asus-ux303ub - taky supr book, jen podle zkušeností se prý ozývají nějaké škrábavé zvuky z SSD (?)
- Macbook Air 13 (vzal bych 8GB RAM) - tady je jasné že je to odlišný systém, ale co v rodině máme Macbook tak by mi systém nevadil

Další měli vždy něco co mi vadilo, právě proto budu moc rád, když mi poradíte, jsem už v koncích. Budu moc rád i za linky na ověřeé obchody (czc, ts bohemia, mall atd.)

Děkuji předem

orgasmic
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9089
Registrován: 23 dub 2007 08:54
Bydliště: International

Re: Výběr Ultrabooku do cca 28K!!

Příspěvekod orgasmic » 17 led 2019 07:56

Asus ROG Strix G18

Uživatelský avatar
viaza
občas něco napíše
Příspěvky: 9
Registrován: 27 led 2019 11:11

Re: Výběr Ultrabooku do cca 28K!!

Příspěvekod viaza » 27 led 2019 11:25

Možná bych se mrknul na https://www.alza.cz/acer-swift-3?dq=5478137 přijde mi jako dobrá volba (jak tento tak ten s i7 a 515GB SSD NVMe diskem.

Další možnost je výběhový model s NBD zárukou https://www.alza.cz/dell-xps-15_1?dq=5169102 kde se přiznám je to spíše srdcovka, ale XPS no. Až na možné problémy s wifi modulem killer 1535 mi přijde za tu cenu jako dobrá volba. Dle techniků na podpoře Dellu ten modul vymění u Vás doma když bude potřeba. Samo sebou po kolečku instalací driverů a update BIOSu :-)


Zpět na „Jaký vybrat notebook“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 34 hostů