Manažerský notebook cena/výkon

Jaký koupit notebook? ... vybrat ten nebo onen? ... to jsou časté dotazy mnoha lidí, kteří vybírají nový nebo použitý notebook ... zde se mohou vzájěmně radit
Darthrider
občas něco napíše
Příspěvky: 5
Registrován: 02 dub 2014 09:53

Manažerský notebook cena/výkon

Příspěvekod Darthrider » 04 pro 2018 23:36

Ahoj všem,

už mě bolí hlava z neustálého procházení všech recenzí. Když už najdu nějaký notebook, který by se mi líbil, v recenzi je vždy nějaké "mínus". Po Black Friday jsem si musel dát panáka a nevybral jsem nic. Takže rád dám na rady chytřejších.

Potřebuji pro sebe NTB pro práci, který by mi nějakou dobu vydržel. Nebudu na něm rozhodně hrát žádné hry, ale budu do něj čučet stále, takže pravidlo č.1 je kvalitní displej. Nechci dotykový. Úhlopříčka nehraje roli.

Nerad zavírám okna, takže mám obyčejně 234 oken a 2398 záložek. Můj současný NTB to nemá moc rád a běžně mi jednou za cca 2 dny ukáže BSOD a restartuje se.

V procesorech se nevyznám. Laicky by se řeklo že i7 je top, ale co jsem zase četl, některé i5 jsou lepší než i7. A pak se v tom vyznej... Takže tohle nechám na vás

Disk určitě SSD. Manželce jsem koupil NTB s SSD a ten rozdíl je prostě znát. Velikost 256GB+ je v pohodě.

Váha mi nevadí, už mi není 20 abych s ním chodil po kavárnách, stejně tak výdrž baterie. Preferuji výkon.

Cena - když řeknu, že je to jedno, navalíte na mě mašinu za 50.000+ :) Takže bych to řekl takhle, preferuji poměr cena/výkon a řekněme že jsem ochoten dát tak 30.000 plus mínus. Když bude rozumný důvod připlatit, udělám to. Když bude levnější, tím líp.

Předem děkuji za návrhy,
Aleš

orgasmic
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9089
Registrován: 23 dub 2007 08:54
Bydliště: International

Re: Manažerský notebook cena/výkon

Příspěvekod orgasmic » 05 pro 2018 00:49

Asus ROG Strix G18

roman2277
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 10670
Registrován: 30 dub 2008 10:22
Bydliště: okolí Prahy

Re: Manažerský notebook cena/výkon

Příspěvekod roman2277 » 05 pro 2018 12:31

Swift je ideální volba.
Lenovo Legion 9,Lenovo Legion Slim 7,Ipad PRO M1,Naim Uniti Atom,Dali Epicon 6,LG OLED TV
World Leader in horde at map Azura(statistics) in Gears of War 3


Zpět na „Jaký vybrat notebook“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 55 hostů