Multimediální notebook do 40K

Jaký koupit notebook? ... vybrat ten nebo onen? ... to jsou časté dotazy mnoha lidí, kteří vybírají nový nebo použitý notebook ... zde se mohou vzájěmně radit
Hromovlad
občas něco napíše
Příspěvky: 21
Registrován: 21 srp 2011 21:51

Re: Multimediální notebook do 40K

Příspěvekod Hromovlad » 19 lis 2018 10:51

Rozdiel je taky, ze Helios by som sa hanbil vytiahnut na verejnosti, ma design ako pre 8 rocne deti.

orgasmic
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9089
Registrován: 23 dub 2007 08:54
Bydliště: International

Re: Multimediální notebook do 40K

Příspěvekod orgasmic » 19 lis 2018 11:09

Design je čistě subjektivní věc.
Já mám třeba toto a design se mi moc líbí

Obrázek
Asus ROG Strix G18

Deabest
občas něco napíše
Příspěvky: 15
Registrován: 25 dub 2017 16:48

Re: Multimediální notebook do 40K

Příspěvekod Deabest » 20 lis 2018 08:54

Můžu doporučit Dell 7577, sám ho mám nějakou dobu doma. Ve své třídě má suvéréně nejlepší chlazení, což je zásadní parametr má-li hrací nbk sloužit déle než je záruční doba, ta je navíc 3letá se slušným Dell servisem (sami přijedou).

Je třeba ale zvážit jaká varianta displeje ti bude vyhovovat. Většina modelů má takový nic extra FHD IPS, nicméně jestli si do teď byla zvyklá na 9 let starý TN tak si stále polepšíš a oči tě rozhodně bolet nebudou (je komplet bez PWM). Alternativou jsou nejvyšší modely s UHD displejem, které se dají klidně použít i na nějakou tu práci s grafikou (barevné pokrytí 97%), nicméně cenou za to je (kromě pěněz navíc), že se budeš muset uskromnit v nastavení detailů her, protože 1060 už na takové rozlišení úplně nestačí. Osobně mám verzi s FHD a jsem s ní (po troše kalibrace) spokojený.

roman2277
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 10670
Registrován: 30 dub 2008 10:22
Bydliště: okolí Prahy

Re: Multimediální notebook do 40K

Příspěvekod roman2277 » 21 lis 2018 10:31

Hromovlad píše:Rozdiel je taky, ze Helios by som sa hanbil vytiahnut na verejnosti, ma design ako pre 8 rocne deti.

To je jen Tvůj pohled.Mě například vůbec nezajímá názor jiných lidí.Jen kvalita konstrukce a vlastnosti výrobku.Design nechám “blondýnám”.A všechno toto zavání tzv.maloměšťáctvím.Soused má toto auto,tak já si koupím taky takové,že?
Lenovo Legion 9,Lenovo Legion Slim 7,Ipad PRO M1,Naim Uniti Atom,Dali Epicon 6,LG OLED TV
World Leader in horde at map Azura(statistics) in Gears of War 3


Zpět na „Jaký vybrat notebook“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 39 hostů