Herní NTB 25-35 tis.

Jaký koupit notebook? ... vybrat ten nebo onen? ... to jsou časté dotazy mnoha lidí, kteří vybírají nový nebo použitý notebook ... zde se mohou vzájěmně radit
Michal.v
občas něco napíše
Příspěvky: 75
Registrován: 24 lis 2014 16:28

Re: Herní NTB 25-35 tis.

Příspěvekod Michal.v » 02 led 2018 14:56

Hmm, tak právě tenhle Predátor se mi vůbec nelíbí. Záměrně jsem se ptal proto na tu další verzi Predátora. Tento model mi přijde jak od kolotočů a asi bych se styděl ho někde na cestách vytáhnout :-). To je ten nejšerednější, z těch, na které jsem koukal i když věřím, že parametrama bude asi jeden z nejlepších v dané ceně, což je škoda. Je to sice jen můj subjektivní názor a někomu se líbit může, ale mě nějak vzhledově prostě nesedí. Vím, že je těžké skloubit dohromady decentní design a kvalitu provedení s ohledem na chlazení a hlučnost,...., ale za mě je lepší vzhledově ta druhá varianta. I když jsem někde četl, že není tak kvalitní jako ta původní, která se mi nelíbí. Jsem asi dost náročný, že? :-) Jen se mi nechce dávat tolik peněz za něco, co se mi nelíbí, i když určitě bude kvalitní. Byl by ještě nějaký jiný návrh s trochu decentnějším vzhledem a pokud možno s velikostí displeje 17,3"?

Michal.v
občas něco napíše
Příspěvky: 75
Registrován: 24 lis 2014 16:28

Re: Herní NTB 25-35 tis.

Příspěvekod Michal.v » 02 led 2018 15:03

roman2277 píše:To Lenovo je už slabé na současné hry.Nejkvalitnější konstrukci má tento https://www.electroworld.cz/acer-predat ... -q1hec-004 Ostatní Asusy GL,Heliose od Aceru,Omeny od HP nebo GP a GL od MSI jsou na tom podobně.Osobně bych koupil něco od toho kluka z Děčína.Za tu cenu dostaneš o dost více než když koupíš nový v obchodě.Ale je to samozřejmě na Tobě.


Je pravda, že grafika GTX860m už dnes není nic moc, jinak ale myslím, že je stále slušný a i s touto grafikou rozjedu bez větších problémů nové hry jako třeba COF WW2, Battlefield 1 a i když ne na plné detaily, tak na střední nebo vysoké s FPS okolo 40 až 50. Teplota procesoru max. 81°C (většinou 70) a grafiky do 70°C. Na druhou stranu mít zase něco s výkonovou rezervou a lepšími parametry alespoň grafické karty mě trochu láká, proto koukám, co by se dalo pořídit a vybírám s vaší pomocí.

Michal.v
občas něco napíše
Příspěvky: 75
Registrován: 24 lis 2014 16:28

Re: Herní NTB 25-35 tis.

Příspěvekod Michal.v » 02 led 2018 15:05

Ještě přece jen jeden dotaz. Pro hraní je asi výhodou větší displej, že? Takže volba 17,3" je asi lepší než můj původní s 15,6"? Na občasné převážení by mi to asi zase tolik nevadilo.

orgasmic
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9089
Registrován: 23 dub 2007 08:54
Bydliště: International

Re: Herní NTB 25-35 tis.

Příspěvekod orgasmic » 02 led 2018 15:58

Jestli chceš nádherný herní notebook, tak si kup ten, co mám já.
Podle mě hezčí notebook neexistuje...když tolik lpíš na designu.

Nebo toto? https://pc.bazos.cz/inzerat/83842860/Pr ... zaruce.php
Asus ROG Strix G18

roman2277
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 10670
Registrován: 30 dub 2008 10:22
Bydliště: okolí Prahy

Re: Herní NTB 25-35 tis.

Příspěvekod roman2277 » 02 led 2018 16:33

Michal.v píše:Hmm, tak právě tenhle Predátor se mi vůbec nelíbí. Záměrně jsem se ptal proto na tu další verzi Predátora. Tento model mi přijde jak od kolotočů a asi bych se styděl ho někde na cestách vytáhnout :-). To je ten nejšerednější, z těch, na které jsem koukal i když věřím, že parametrama bude asi jeden z nejlepších v dané ceně, což je škoda. Je to sice jen můj subjektivní názor a někomu se líbit může, ale mě nějak vzhledově prostě nesedí. Vím, že je těžké skloubit dohromady decentní design a kvalitu provedení s ohledem na chlazení a hlučnost,...., ale za mě je lepší vzhledově ta druhá varianta. I když jsem někde četl, že není tak kvalitní jako ta původní, která se mi nelíbí. Jsem asi dost náročný, že? :-) Jen se mi nechce dávat tolik peněz za něco, co se mi nelíbí, i když určitě bude kvalitní. Byl by ještě nějaký jiný návrh s trochu decentnějším vzhledem a pokud možno s velikostí displeje 17,3"?

Vzhled je to poslední co mě zajímá u herního NTB.Tento starý poctivý Predator má konstrukci ze skelných vláken.(je jak z betonu.) Má výbornou klávesnici,touchpad a je velmi tichý.Displej má taky velmi dobrý.Rozebíratelnost solidní a zvukově nadprůměr.Této řadě se vyrovnají jen MSI GT nebo Asus G75xx.Vše ostatní zaostává konstrukčně.Potom si už kup cokoliv dle designu.Je to jedno.Hodnotím z vlastní zkušenosti po pár měsících.
EDIT:vše se skloubit nedá v této ceně.Modely bez kompromisů jsou od 60tis.výše
EDIT2:ten AW bych nebral.Je tam topící 980tka a nesmyslné 4k rozlišení.
EDIT3:a samozřejmě 17ctka je optimální na hry.
Lenovo Legion 9,Lenovo Legion Slim 7,Ipad PRO M1,Naim Uniti Atom,Dali Epicon 6,LG OLED TV
World Leader in horde at map Azura(statistics) in Gears of War 3

Michal.v
občas něco napíše
Příspěvky: 75
Registrován: 24 lis 2014 16:28

Re: Herní NTB 25-35 tis.

Příspěvekod Michal.v » 02 led 2018 18:23

A jake jsou zasadni nedostatky noveho Predatora? Je opravdu o tolik horsi?

roman2277
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 10670
Registrován: 30 dub 2008 10:22
Bydliště: okolí Prahy

Re: Herní NTB 25-35 tis.

Příspěvekod roman2277 » 02 led 2018 19:01

Nový Predator je jen odlehčená(očesaná) verze klasického Predatora.Viz https://www.notebookcheck.net/Acer-Pred ... 962.0.html
Lenovo Legion 9,Lenovo Legion Slim 7,Ipad PRO M1,Naim Uniti Atom,Dali Epicon 6,LG OLED TV
World Leader in horde at map Azura(statistics) in Gears of War 3


Zpět na „Jaký vybrat notebook“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 34 hostů