Vyplatí se koupit notebook Acer Swift 1 Sakura Pink za ty peníze? Nebo raději jiný?

Jaký koupit notebook? ... vybrat ten nebo onen? ... to jsou časté dotazy mnoha lidí, kteří vybírají nový nebo použitý notebook ... zde se mohou vzájěmně radit
0GZCM
občas něco napíše
Příspěvky: 10
Registrován: 02 zář 2017 14:39

Vyplatí se koupit notebook Acer Swift 1 Sakura Pink za ty peníze? Nebo raději jiný?

Příspěvekod 0GZCM » 02 zář 2017 14:40

Potřebuji jen notebook na internet, chtěl bych koupit tento:

https://www.alza.cz/acer-aspire-swift-1 ... ?visited=1

Limit je 12 000, není za ty peníze nějaký lepší? Vím, že se v této cenové hladině nedá moc vybírat. Děkuji.

roman2277
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 10670
Registrován: 30 dub 2008 10:22
Bydliště: okolí Prahy

Re: Vyplatí se koupit notebook Acer Swift 1 Sakura Pink za ty peníze? Nebo raději jiný?

Příspěvekod roman2277 » 02 zář 2017 14:52

Je zde kvalitní displej a podsvícená klávesnice.Ale pomalý procesor a malé pomalé úložiště.
Lenovo Legion 9,Lenovo Legion Slim 7,Ipad PRO M1,Naim Uniti Atom,Dali Epicon 6,LG OLED TV
World Leader in horde at map Azura(statistics) in Gears of War 3

0GZCM
občas něco napíše
Příspěvky: 10
Registrován: 02 zář 2017 14:39

Re: Vyplatí se koupit notebook Acer Swift 1 Sakura Pink za ty peníze? Nebo raději jiný?

Příspěvekod 0GZCM » 02 zář 2017 15:03

roman2277 píše:Je zde kvalitní displej a podsvícená klávesnice.Ale pomalý procesor a malé pomalé úložiště.

Mockrát děkuji za odopvěď! Domnívám se, že jsem příspěvek poslal možná 2x (myslím toto vlákno), tak se omlovuám. Myslíte, že pomalý procesor bude vadit při surfování? A měl byste nějakou alternativu?

orgasmic
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9089
Registrován: 23 dub 2007 08:54
Bydliště: International

Re: Vyplatí se koupit notebook Acer Swift 1 Sakura Pink za ty peníze? Nebo raději jiný?

Příspěvekod orgasmic » 02 zář 2017 16:05

Ahoj, přesně tento notebook jsem teď kupoval domu polovičce a je z něj nadšená.
Mě překvapila rychlost na běžné použití.

Super zpracování, krásný IPS display, hodně slušný zvuk a neskutečná výdrž na baterku.
Třešničkou je pasivní chlazení a podsvětlená klávesnice a zdroj velikosti jako mají tablety.

Podle mě není lepší notebook na doma, když není potřeba vysoký výkon.
Jinak ta růžová není tak jedovatá jako na fotce. V reálu je taková starorůžová.

Už mi prošlo rukama hodně notebooků a jsem velice příjemně překvapen (možná až šokován), co se dá koupit za "směšných" 12tis.


PS: Polovička měla předtím Lenovo s Core i3 a klasickým diskem a ten byl proti tomuto Aceru pomalý jako šnek.
Já zvyklý na rychlá SSD nemám s rychlostí tohoto Aceru žádný problém.
Asus ROG Strix G18

roman2277
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 10670
Registrován: 30 dub 2008 10:22
Bydliště: okolí Prahy

Re: Vyplatí se koupit notebook Acer Swift 1 Sakura Pink za ty peníze? Nebo raději jiný?

Příspěvekod roman2277 » 02 zář 2017 18:06

No s externím diskem by to bylo použitelné.Jinak výkon na 1 jádro je bídný.Ale na surfování je to OK.
Lenovo Legion 9,Lenovo Legion Slim 7,Ipad PRO M1,Naim Uniti Atom,Dali Epicon 6,LG OLED TV
World Leader in horde at map Azura(statistics) in Gears of War 3


Zpět na „Jaký vybrat notebook“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 39 hostů