Notebook na zábavu do 17 000Kč

Jaký koupit notebook? ... vybrat ten nebo onen? ... to jsou časté dotazy mnoha lidí, kteří vybírají nový nebo použitý notebook ... zde se mohou vzájěmně radit
AsianMasian
občas něco napíše
Příspěvky: 2
Registrován: 06 črc 2017 21:31

Notebook na zábavu do 17 000Kč

Příspěvekod AsianMasian » 06 črc 2017 21:58

Zdravíčko, žádám vás tímto o pomoc při výběru notebooku, nemám žádné konkrétní představy, nicméně by měl být do 17 000Kč a využíval by se zhruba takto:

Použití: Měl by zvládnout obyčejné surfování na webu, to je jasné. Co bych si ohromně přála je to, aby rozjel hru Yandere Simulator, požadavky si snad už dogooglíte - detaily nemusí být nijak vysoké, ale aby všechno nebyly jen kostičky. Chtělo by to i lehce větší operační paměť a trošičku lepší procesor, aby zvládl několik otevřených oken pro případ, že by se něco muselo nechat zapnout, a aby zůstal bez nějakého výraznějšího sekání. Zkrátka taková střední cesta mezi výkonno-herním a video-serfovacím, pokud chápete, co tím myslím.

Konstrukce: Nemusí být nijak zvlášť odolný, bude pravděpodobně jen v domácím prostředí a válet se u někoho na klíně, takže hádám, že pancéřovaný rozhodně být nemusí.

Úhlopříčka: Na úhlopříčce zase tak nezáleží, asi bych volila takovou tu klasiku 15.6", ale když bude větší nebo menší, tak nevadí, jak jsem psala, bude jen doma, tak na velikosti víceméně nezáleží, nicméně velikost úhlopříčky je celkem důležitý faktor v ceně, takže si myslím, že zlatá střední cesta 15.6" bude vyhovovat.

Vzhled: Na tom také v podstatě nezáleží, jde mi hlavně o to, co bude mít uvnitř. <3 Ale pokud by to bylo možné, přála bych si, aby k němu sedělo jméno Herb.

Ještě poslední, co bych dodala, kromě poděkování.. Ze zkušenosti vím, že někde různě na internetu, tuším na Aukru, jsou jistí týpci, co si for fun zkouší notebooky a potom je prakticky nepoužité prodávají s poměrně velikou slevou (100% legal, 100% legit, 100% faktury, 100% to servisy přijímají). Kdybyste tedy věděli o podobném a především důvěryhodném člověku, který takto dealuje zlevněné notebooky s parádním výkonem, určitě se nebojte sem od něj nějaký notebook taky postnout!

To by pro zatím bylo vše, děkuji moc za přečtení a za veškeré rady, nejsem žádný počítačový geek, tak prosím vysvětlovat nějak polopatě, aby to pochopil i idiot. Ještě jednou děkuji :)

Aaah, ještě jsem zapomněla! Kdyby to bylo možné, vím, že zde hrozí nějaký příplatek, ale kdyby ten přístroj měl i podsvícenou klávesnici, se kterou bych si mohla blikat, to by bylo naprosto parádní!

orgasmic
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9089
Registrován: 23 dub 2007 08:54
Bydliště: International

Re: Notebook na zábavu do 17 000Kč

Příspěvekod orgasmic » 06 črc 2017 22:32

Dá se sehnat i levněji. https://www.alza.cz/hp-omen-15?dq=4924353

A nikdo si nic googlovat nebude, ty chceš poradit, tak sem máš požadavky na hry napsat sama ;)
Asus ROG Strix G18

AsianMasian
občas něco napíše
Příspěvky: 2
Registrován: 06 črc 2017 21:31

Re: Notebook na zábavu do 17 000Kč

Příspěvekod AsianMasian » 06 črc 2017 23:13

Já vím, ale nějak se mi nepodařilo to najít, tak to můžeme pominout. Třeba máte nějaké speciální stránky, vy internetu znalí, kde si to dohledáte, to já nevím, je to samozřejmě dobrovolné. Děkuji za tip, poradím se :)

orgasmic
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9089
Registrován: 23 dub 2007 08:54
Bydliště: International

Re: Notebook na zábavu do 17 000Kč

Příspěvekod orgasmic » 07 črc 2017 01:00

Asus ROG Strix G18

Uživatelský avatar
leon
guru
Příspěvky: 984
Registrován: 25 zář 2014 20:46

Re: Notebook na zábavu do 17 000Kč

Příspěvekod leon » 12 črc 2017 16:45

vždy mě překvapí, kolik malých e-shopů s HW stále existuje


Zpět na „Jaký vybrat notebook“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 45 hostů