Notebook na střih 4k videa

Jaký koupit notebook? ... vybrat ten nebo onen? ... to jsou časté dotazy mnoha lidí, kteří vybírají nový nebo použitý notebook ... zde se mohou vzájěmně radit
Semi33

Notebook na střih 4k videa

Příspěvekod Semi33 » 03 říj 2016 18:41

Ahoj,

vybírám si notebook jako náhradu za můj Dell inspiron 17R. Hlavně bude používán na upravu 4K videa (Videa z drona a gopro hero 5). Možná si zahraju nějakou hru, ale by bylo jen vyjímečně.

Jsem teď u otázky zdali se vyplatí koupit notebook s 4K obrazovkou na tu práci s videem, poznám to na tak malé obrazovce - má s tím někdo zkušenosti?

Je mi jedno kolik notebook váží, budu ho mít místo stolního PC. Zřejmě bych preferoval velikost 17, jelikož jsem na ni zvyklý.

Notebook s GTX 1060 jsem viděl kolem 1700e, což je nad mojim rozpočtem, počítal jsem kolem 30 tis s dph. Nevím jestli má cenu čekat, jestli pujdou níž - zda-li vůbec u nás v ČR. Jak by jste to rešili vy? Mohu ještě vyčkat nějakou chvíli.

PS. zkusil jsem kontaktovat raidika, jestli by nějak nepomohl, zatím mu zpráva nebyla doručena..

roman2277
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 10670
Registrován: 30 dub 2008 10:22
Bydliště: okolí Prahy

Příspěvekod roman2277 » 03 říj 2016 18:48

Podstatné jsou tyto věci:rychlé CPU(i7),dostatek RAM a hodí se sloty na více disků.Jinak nepočítej s tím že ceny NTB s GTX1060 budou okolo 30tis.Snad se k nám dostane ten nový model od Asusu,který se vejde do 40tis.
Lenovo Legion 9,Lenovo Legion Slim 7,Ipad PRO M1,Naim Uniti Atom,Dali Epicon 6,LG OLED TV
World Leader in horde at map Azura(statistics) in Gears of War 3


Zpět na „Jaký vybrat notebook“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Bing [Bot] a 73 hostů