Slusny vykon kolem 30.000 Kc

Jaký koupit notebook? ... vybrat ten nebo onen? ... to jsou časté dotazy mnoha lidí, kteří vybírají nový nebo použitý notebook ... zde se mohou vzájěmně radit
Rozy
píše často
Příspěvky: 110
Registrován: 02 bře 2010 12:59
Bydliště: Brno

Slusny vykon kolem 30.000 Kc

Příspěvekod Rozy » 04 lis 2015 20:39

Ahoj,
chci se zeptat na radu. Kupoval jsem si ted notebook ale jelikoz nejsem spokojen tak ho budu vracet a rozhodl jsem se priplatit trochu a koupit neco vykonnejsiho nez jsem puvodne zamyslel.

Moje podminka je aby to melo dva disky SSD + HDD. Jinak nic nepotrebuju: mam externi displej, klavesnici i mys. Notebook je 90% casu doma a koukam na nej na filmy a hraju nejake hry (nic super narocneho jako GTA V, ale tak nejaky ty novejsi hry si rad zahraju ve FHD). Notebook chci (misto desktopu) proto ze ho tech 10% casu prenasim na nejake akce kde delam nejake prezentace apod. a nechce se mi mit dva pocitace a furt mezitim kopirovat data. Vahu, baterku a tak neresim. Mechaniky nepotrebuju. Mel by mit HDMI a to maj asi vsechny uz.

Koukal jsem se na notebooky s GTX 950M/960M/860M. Prijdou mi celkem stejne vykonny. Pokud ne tak me vyvedte z omylu. Na 970M uz nemam rozpocet. Co ale nevim je jak jsou notebooky vyrobeny abych zas nekoupil nekej kram.

Mam takove tri kandidaty. Muzete poradit co z nich a nebo kdyz tak neco jineho?

ASUS
ACER
MSI

roman2277
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 10670
Registrován: 30 dub 2008 10:22
Bydliště: okolí Prahy

Příspěvekod roman2277 » 04 lis 2015 21:07

Všechny jsou vhodné.Sám nevím co bych vybral.Za mě o chlup vítězí MSI v závěsu Acer a Asus.
Lenovo Legion 9,Lenovo Legion Slim 7,Ipad PRO M1,Naim Uniti Atom,Dali Epicon 6,LG OLED TV
World Leader in horde at map Azura(statistics) in Gears of War 3

orgasmic
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9089
Registrován: 23 dub 2007 08:54
Bydliště: International

Příspěvekod orgasmic » 05 lis 2015 00:43

Asus bych vyřadil kvůli slabší grafice a vzal bych MSI.
Asus ROG Strix G18


Zpět na „Jaký vybrat notebook“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 86 hostů