10" tablet s klávesnicí, dock

Jaký koupit notebook? ... vybrat ten nebo onen? ... to jsou časté dotazy mnoha lidí, kteří vybírají nový nebo použitý notebook ... zde se mohou vzájěmně radit
Broom
píše často
Příspěvky: 159
Registrován: 21 říj 2010 15:14

10" tablet s klávesnicí, dock

Příspěvekod Broom » 03 čer 2015 15:57

Tak jo, myslím, že už nadešel čas, kdy mi bude stačit 10" tablet s windows, o kterém pořád sním, ale pořád(až do teď co jsem uviděl transformera) jsem žádný neviděl...takže co hledám
-10" tablet s klávesnicí ve stylu transformeru(co udrží "displej" v klávesnici, takže odpadá možnost surface, a lenovo miix)
- slušná baterka, okolo 10 hodin
- možnost tento tablet dockovat - tady jsem vždy byl na mrtvém bodě, ale teď mi svitla naděje u nového transformeru díky jednomu USB-C. Nějaký docky se snad taky připravují, prakticky napájení, HDMI kabel a malý USB na bezdrátovou klávesnici a myš mi dostačují, ale nebaví mě to pořád připojovat, odpojovat, chci mít tablet připraven hned na odchod, že odpojím max jeden kabel nebo vycvaknu z dokovačky
-výkon nevím, jsem poměrně nenáročný na PC, maximálně mám otevřený Word, Internet, Spotify a třeba Adobe reader, takže pořád žiju v domnění, že mi 4 jádrový atom bude stačit, ale asi bych radši nějakou i5tku

Vím, že teď asi nic takového není(kromě toho nového transformera), ale nevíte o něčem aspoň s tím USB-C? Popřípadě o dockách s USB-C? Ten transformer vypadá vcelku fajn, ale nynější verze má hodně špatný displej a obávám se, že ta další bude to stejné, navíc nevím, zda jde 4 jádrový atom používat v zapojeném full hd monitoru plnohodnotně.

Zpět na „Jaký vybrat notebook“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google [Bot] a 66 hostů