Notebook s ExpressCard do 30.000 Kč

Jaký koupit notebook? ... vybrat ten nebo onen? ... to jsou časté dotazy mnoha lidí, kteří vybírají nový nebo použitý notebook ... zde se mohou vzájěmně radit
ExpressCard
občas něco napíše
Příspěvky: 2
Registrován: 25 lis 2014 17:33

Notebook s ExpressCard do 30.000 Kč

Příspěvekod ExpressCard » 25 lis 2014 21:09

Zdravím,
sháním notebook, ovšem mám asi docela specifické požadavky a nedaří se mi nic moc najít.

Pro vyzkoušení několika NTB jsem zjistil, že potřebuji minimálně procesor Intel i5-3230M/i5-4200M. Minimum, co se týče grafiky, je nVidia GT740M nebo AMD HD8750M.

Co se týče konektivity, potřebuji, aby na něm byl Express Card slot, nebo alespoň Firewire. Dokovací konektor a možnost rozšíření o WWAN kartu výhodou. Jestli existuje něco jako notebook, ke kterému je možné dokoupit dokovací stanici s rozšiřujícím Express Card slotem, nebo PCIe slotem, případně již zmiňovaný FireWire port, také by to bylo možné řešení.

No a nyní neméně důležitá část, která asi nejvíce zužuje výběr. Lpím na touchpadu s pravou a levou klávesou myši, tzn. v žádném případě clickpad. Numerický blok samozřejmostí. Také požaduju, aby kurzorové šipky nezasahovaly do numerického bloku klávesnice, jako tomu je např. u notebooků Asus, kde je zkrácena klávesa "0".

A na závěr cenový strop činí 30.000 Kč.

Předem díky za rady a názory :-)

Zpět na „Jaký vybrat notebook“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 84 hostů