Hry, 17" rozpočet 55000

Jaký koupit notebook? ... vybrat ten nebo onen? ... to jsou časté dotazy mnoha lidí, kteří vybírají nový nebo použitý notebook ... zde se mohou vzájěmně radit
orgasmic
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9093
Registrován: 23 dub 2007 08:54
Bydliště: International

Příspěvekod orgasmic » 16 led 2013 08:55

Ja s Alienware problem nemel a ani s MSI.
Ono je super, ze ma iPhone hlinikove pouzdro, ale k cemu mi je, kdyz uz z vyroby ma vady a poskrabe se jen polozenim na stul :)

SGS3 mam ted a naprosta spokojenost. Je to ciste individualni, proto podobne soudy praktikovane na sirokou verejnost nejsou relevantni ;)

Jen pro info...iPhone mi spadl na zem a hned se rozbil display. Nove android mobily mi spadly nekolikrat a ani jedno rozbiti displaye.
A to mi dva (SGS3 a Nexus) spadly primo displayem na zem a nic.
Asus ROG Strix G18

Red Devil
píše často
Příspěvky: 272
Registrován: 21 kvě 2009 14:38
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Red Devil » 16 led 2013 10:01

Můžu říct jednu svoji zkušenost, jako laika v oblasti NB

Před třema lety jsme si koupil MSI GX 720 ,po dvou letech jsem jej prodal za víc jak půlku nový 25000 prodal za 13000, byl teda jak novej, vážil jsem si ho.
Pán přijel a řiká ty vole ten je krásnej a byl tak hotovej že nechtěl ani podložku co jsem k němu dával. Je teda pravda že ta stála 1500, takže ve finále sem to prodal za polovic jako celek.

Ale letos jsem koupil Dell Inspiron. Taky za 25K a můřžu s klidným srdcem říct, že ikdyž to MSI bylo taky plastový bylo takový tvrdší a pevnější než celej slavnej DELL, o kterým jsem si myslel že bude luxusní.

Michal27
zlobivá kočička
Příspěvky: 3172
Registrován: 25 lis 2006 15:51

Příspěvekod Michal27 » 16 led 2013 11:30

orgasmic píše:Ja s Alienware problem nemel a ani s MSI.
Ono je super, ze ma iPhone hlinikove pouzdro, ale k cemu mi je, kdyz uz z vyroby ma vady a poskrabe se jen polozenim na stul :)

SGS3 mam ted a naprosta spokojenost. Je to ciste individualni, proto podobne soudy praktikovane na sirokou verejnost nejsou relevantni ;)

Jen pro info...iPhone mi spadl na zem a hned se rozbil display. Nove android mobily mi spadly nekolikrat a ani jedno rozbiti displaye.
A to mi dva (SGS3 a Nexus) spadly primo displayem na zem a nic.


Vetsina testu padu Galaxy S3 vs. iPhone 5 dopada presne naopak. Ale jak rikam,nebavime se tu o odolnosti, ale o kvalite zpracovani. Tam se Galaxy nemuze s s iPhonem proste merit - slicovani, kvalita pouzitych materialu apod.. Galaxy S3 jsem neuspesne reklamoval- praskal plast - nosen vpouzdre,bez padu..Takze nejak nesdilim tve nadseni.Btw: iPhone 5 nemam, mam ted ostruzinu.... :wink:
Apple MacBook Pro 13" Retina - Late 2012

roman2277
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 10670
Registrován: 30 dub 2008 10:22
Bydliště: okolí Prahy

Příspěvekod roman2277 » 16 led 2013 11:38

No kdybych k tomu měl taky co řict,tak ano výrobky od fa. Apple jsou výborně zpracované.To ano.Ovšem občas se ostatním výrobcům povede toto zpracování dohnat a třeba i předehnat.(viz iphone vs wave od samsungu) Takže není všechno černobílé tak jak se zdá.A proppo Inspiron od Dellu je plastová hračka.
Lenovo Legion 9,Lenovo Legion Slim 7,Ipad PRO M1,Naim Uniti Atom,Dali Epicon 6,LG OLED TV
World Leader in horde at map Azura(statistics) in Gears of War 3

Michal27
zlobivá kočička
Příspěvky: 3172
Registrován: 25 lis 2006 15:51

Příspěvekod Michal27 » 16 led 2013 12:04

Ano, to jsem zapomnel dodat. Inspirion je od Dellu to nejhorsi. Dell ma kvalitmi rady - XPS, Precision, Latitude - ostatni jsou uz jen plastove srajdy.... Ovsem i takova plastova srajda je s dobrou zarukou lepsi, nez plastova srajda bez dobre zaruky :wink: A urcite nejde pausalizovat kvalitu dle vyrobce.. kazdy ma sve dobre a sce spatme kusy. U Applu napr. byl stary plastovy Macbook tragedie - ty plasty tam praskaly jak svina..
Apple MacBook Pro 13" Retina - Late 2012

monster02
píše často
Příspěvky: 122
Registrován: 11 črc 2012 17:04
Bydliště: BA

Příspěvekod monster02 » 16 led 2013 19:37

Michal27 píše:Jinak k nastudovani o AlienWare zde - http://forum.notebookreview.com/alienwa ... ost3412390 - to byl tenkrat pruuuser. Btw: Na tech obrazcich se nejedna o jeden notebook, ale o spoustu notebooku stejneho typu, ruznych uzivatelu - ale je to tam popsane. Nedelal bych si iluze, ze dnesni modely AlienWare jsou lepsi nez MSI - podle me stejna plastova sunka se svetylkama a cinkrdlatkama.


No to je sice pravda ale to je AW stare 5rokov a my sa bavime o roku 2012/2013 kto co ponuka a za aky peniaz a co sa tyka kvality a spracovania.

Je jasne ze kazda znacka, ci uz konkretnejsi model ma z casu na cas nejaky problem, tomu sa nevyhne ziaden vyrobca.

btw. mal som iphone 3g hned ako to vyslo, po cca 3mesiacoch zadny kryt bol z high gloss na matte o dalsi mesiac mi odpadlo tlacidlo na prepinanie rezimov a po pol roku vyzeral telefon ako keby zazil cestu do pekla a spat , 2x! a to som s nim nezaobchadzal nejak nesetrne, ale to bola tiez minulost. bol som vlstnikom 4s len chvilku takze to uz neviem porovnat z normalneho uzivania.
Razer Blade i7 6700HQ GTX 970M

Gigabyte Aero i7 7700HQ GTX 1060


Zpět na „Jaký vybrat notebook“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 77 hostů