Rada koupě 14,15,6 do 30t

Jaký koupit notebook? ... vybrat ten nebo onen? ... to jsou časté dotazy mnoha lidí, kteří vybírají nový nebo použitý notebook ... zde se mohou vzájěmně radit
jarek89
občas něco napíše
Příspěvky: 8
Registrován: 09 pro 2012 20:05

Rada koupě 14,15,6 do 30t

Příspěvekod jarek89 » 13 pro 2012 20:55

Ahoj chci si koupit NTB. Na časté přenášení. Více méně 5 dní v týdnu. Budu ho nosit v batohu.

Notebook bude využívan na Office, filmy, hry (nenáročné)....multimediál nechci. Chci něco s pevnou konstrukcí, výdrží 6h+, zástupným numerickým blokem, nebo numerickou klávesnici ( i když nevím po přečtení že není taková jako u klasického desktopu vycentrovaná mě celkem nechává na pochybách jestli jí tam chtít).

Nevím zda dedikovanou grafiku nebo integrovanou. Který výrobce dedikovaných karet je na tom líp AMD nebo Nvidia. Existuje dedikovaná grafika která je výkonější než integrovaná přitom netopí jako toustovač :lol: , protože Notebook který by snižoval výkon protože by se po delší době přehříval je mi k ničemu to raději přežiju integrovanou grafiku.


Nevím jakou značku vybrat. Po přečtení že Lenovo T430/530 je celkem nic moc i to rozložení kláves se mi moc nelíbí, příjde mi to už i z fotografie dost nahuštěné, HP je zase moc hlučné aspoň dle přečtení recenzí. Mě snad zůstává jen Acer (Travelmate 643/653) u něj se mi nelíbí rozlišení. Nebo značky jako Toshiba, Fujitsu, Dell už je cenově mimo.

Ideální by bylo kdyby se notebook vešel do 26t ale kdyby to byl fakt znatelný pokrok tak těch 30t není problém.

Díky všem.

lundefugl
občas něco napíše
Příspěvky: 80
Registrován: 15 črc 2012 20:19

Příspěvekod lundefugl » 14 pro 2012 12:04

Já mám ke stejnému využití T430s a můžu jen doporučit.

eres
občas něco napíše
Příspěvky: 60
Registrován: 30 lis 2009 17:21

Příspěvekod eres » 16 pro 2012 20:17

Já mám teď nově T530. Je to fajn stroj. Ta klávesnice sama o sobě není tak hrozná, nejhorší jsou tmavé popisky na funkčních klávesách, nadruhou stranu je tolik nepoužívám, tak je mi to celkem jedno. Jinak jsem opravdu spokojen, ten design prostě žeru. A Think... vychytávky taky.

roman2277
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 10670
Registrován: 30 dub 2008 10:22
Bydliště: okolí Prahy

Příspěvekod roman2277 » 16 pro 2012 20:57

Fujitsu Lifebook S752.(E752)
Lenovo Legion 9,Lenovo Legion Slim 7,Ipad PRO M1,Naim Uniti Atom,Dali Epicon 6,LG OLED TV
World Leader in horde at map Azura(statistics) in Gears of War 3


Zpět na „Jaký vybrat notebook“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 109 hostů