13-15,6" do 700€ co najnizsia hmotnost

Jaký koupit notebook? ... vybrat ten nebo onen? ... to jsou časté dotazy mnoha lidí, kteří vybírají nový nebo použitý notebook ... zde se mohou vzájěmně radit
norther
občas něco napíše
Příspěvky: 82
Registrován: 02 říj 2007 08:03

13-15,6" do 700€ co najnizsia hmotnost

Příspěvekod norther » 31 črc 2012 21:28

Zdravim, vyberam uz dlhsiu dobu notebook pre priatelku.

Vyuzitie: Office, internet, fotky

Poziadavky:
preferuje rozmer 15,6 ( pripadne uprednostni iny ak by vyhovoval ostatnym poziadavkam)
nizka hlucnost
nizka hmotnost
pokial mozno kvalitne spracovanie
cena 700€
ak je to aspon trochu mozne, tak nejaky mierne lepsi displej

V podstate idealny vyber by bol Lenovo Thinkpad Edge, ten vsak uz doma mala a bol pri nom velky problem s pripojenim na internet, kde aj po nakonfigurovani pripojenia internet stale padal. Nemal som nejak cas riesit to a v podstate nemam ani teraz, takze sa Thinkpadu chcem vyhnut, nakolko ju uz urcite nepresvedcim aby ho vzala :)
Lenovo R500 a R400 tam isli bez problemov.

Do teraz pouziva Asus F3U, ktory ma hadam uz aj 4-5 rokov a ide spolahlivo az na to, ze su panty uplne prasknute a stal sa z neho imobilny pocitac :) .

Ja som moje Lenovo R400 a R500 kvoli zltym displejom vymenil za HP Probook 4530s, ale ten asi kvoli hlucnosti najskor predam. Takze v podstate vypadava z vyberu aj HP Probook 4530s.


Pri hladani som narazil na tento Acer Aspire TimelineU M3:
http://www.alza.sk/acer-aspire-timeline ... 323694.htm
Avsak ludia ma skor odhovaraju od tejto znacky. Po precitani recenzia prave na notebook.cz ma vsak velmi zaujal.
Tak sa chcem opytat ci su obavy z "nekvality" a predsudky voci znacke acer opodstatnene?
Jedine co mi v tom Acer Aspire TimelineU M3 vadi je dedikovana grafika, ktoru na 100% nevyuzije.

Tak nakoniec otazka: existuje nejaky notebook, ktory splna vyssie spomenute poziadavky a nie je to Thinkpad Edge ani HP Probook 4530s?
HP Probook 4530s

Zpět na „Jaký vybrat notebook“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 66 hostů