Lenovo IDEAPAD G770 vs. PACKARD BELL Easynote TS11-HR-466CZ

Jaký koupit notebook? ... vybrat ten nebo onen? ... to jsou časté dotazy mnoha lidí, kteří vybírají nový nebo použitý notebook ... zde se mohou vzájěmně radit
Arcane
občas něco napíše
Příspěvky: 1
Registrován: 19 úno 2012 13:01

Lenovo IDEAPAD G770 vs. PACKARD BELL Easynote TS11-HR-466CZ

Příspěvekod Arcane » 19 úno 2012 13:12

Zdravím, rozhoduji se mezi koupí těchto dvou notebooků

PACKARD BELL Easynote TS11-HR-466CZ
http://www.alza.cz/packard-bell-easynot ... 292960.htm

a

Lenovo Ideapad G770
http://www.alza.cz/lenovo-ideapad-g770- ... 289271.htm

Notebook chci všeobecně jak na internet, tak do školy a na hraní her. Tzn spouštěl bych na něm Office, Multisim, Photoshop CS5, případně drobné úpravy videa. Rád bych si na něm ale i zahrál hry v nějaké rozumné kvalitě, tzn. alespon medium/high (když nebudu brát v potaz ultra nastavení). Nejčastěji hraji world of warcraft, ale očekával bych od notebooku rozjetí Starcraft 2, diabla 3, případně nějaké to fps jako MW3, nebo Crysis 2.

Jsem na vážkách protože, lenovo se zdá být skoro ve všem lepší, až na tu grafiku, která je snad u toho packardu lepší. A taky si nejsem jistej rozložením klávesnice na tom lenovu, jestli by se na ní dalo normálně hrát. Co se velikosti týče, tak je mi jedno jestli s sebou budu tahat větší, nebo menší notebook, i když na větší ploše se asi bude lépe pracovat. A ostatní věci jako wi-fi, porty apod. jsou prakticky totožné, čili mi jde jen o to, který z nich má podle vás lepší výkon na ty hry, protože podle mě si s photoshopem, nebo editací videa poradí oba. Co tedy myslíte vy?

roman2277
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 10670
Registrován: 30 dub 2008 10:22
Bydliště: okolí Prahy

Příspěvekod roman2277 » 19 úno 2012 15:18

PB nekupovat.Ten se přehřívá.Lenovo není špatné,ale nové hry si na tom zahraješ maximálně na střední detaily.(slabá GK)
Lenovo Legion 9,Lenovo Legion Slim 7,Ipad PRO M1,Naim Uniti Atom,Dali Epicon 6,LG OLED TV
World Leader in horde at map Azura(statistics) in Gears of War 3

fraktik
občas něco napíše
Příspěvky: 38
Registrován: 23 kvě 2008 07:04
Bydliště: Mesto stovezate
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod fraktik » 01 dub 2012 15:23

Teď pro bráchu porovnávám přesně ty samé dva kusy (podobný záměr - do "školy", tj. hlavně na hraní)...

A já bych si vybral (čistě podle parametrů) to Lenovo - větší rozlišení (+ větší plocha) + usb3.

Sice má méně RAM i místa na HDD, ale to se stejně za rok či dva musí upgradovat, ale lcd či sloty ti "zůstanou" už "navěčnost".

Grafiky to má na téměř stejné úrovni (alespoň dle http://www.notebookcheck.net/AMD-Radeon ... 962.0.html), možná je ta u PB o maliličkato lepší (+ menší rozlišení displaye přinese bezesporu větší výkon v nativním rozlišení (více fps ve hrách), ale zas za cenu méně detailů.

Ještě bych se ale předtím ubezpečil na zahraničních serverech, jak je to s hlučností, přehříváním, poruchovostí a kvalitou LCD (svítivost atp)...
Envy 17 (i7+HD 6850), dříve MSI GX700PX-097CZ (dříve HP nc6120)


Zpět na „Jaký vybrat notebook“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 52 hostů