Nejvýkonnější herní notebook současné doby.

Jaký koupit notebook? ... vybrat ten nebo onen? ... to jsou časté dotazy mnoha lidí, kteří vybírají nový nebo použitý notebook ... zde se mohou vzájěmně radit
Alejandro
občas něco napíše
Příspěvky: 13
Registrován: 29 led 2011 19:49

Nejvýkonnější herní notebook současné doby.

Příspěvekod Alejandro » 29 led 2011 19:55

Zdravím,

chci si koupit nejvýkonnější herní notebook současné doby, který zároveň nahradí stolní počítač. Velikost obrazovky by měla být 17". Už delší dobu koukám po sérii Republic of Gamers od značky Asus, která momentálně nabízí Asus G73JW. Žádný jiný notebook až na MSI GT680R mě nenapadá. V zásadě chci něco, co není narychlo složeno dohromady, aby to na papíře vypadalo skvěle, ale v reálu bylo nedotažené. Lze G73JW považovat za to nejlepší? Ten MSI je celkově srovantelný, ale nemám s touto značkou žádné zkušenosti a navíc je velmi drahý - G73JW je levnější.

Co si myslíte o těchto dvou počítačích? Je ještě něco podobného na trhu, co jsem přehlédl? Nebo mám raději počkat do léta až se objeví na trhu něco ještě lepšího?

freebird
píše často
Příspěvky: 114
Registrován: 12 úno 2007 08:55

Příspěvekod freebird » 30 led 2011 02:06

Co nějaký alienware http://www.alienware.com/

Pro informaci, jemon se ptáš nebo máš připravenou částku rovnající se slušnému autu jen proto aby sis zapařil? :lol: :lol: :lol: :lol:
DELL Precision M4500 / Intel Core i7-740QM(1.73GHz,6MB,Quad Core,45W / AntiGlare WLED LCD Panel (1920X1080) / NVIDIA Quadro FX 880M (1024 MB) / 8GB 1333MHz DDR3 / 320GB-7200RPM HDD /Backlit Keyboard / WIN 7 Ultimate (64bit)

Uživatelský avatar
Chlebovnik
guru
Příspěvky: 3610
Registrován: 30 bře 2008 19:20
Bydliště: K-Vary / Brno

Re: Nejvýkonnější herní notebook současné doby.

Příspěvekod Chlebovnik » 30 led 2011 02:27

Alejandro píše:Co si myslíte o těchto dvou počítačích? Je ještě něco podobného na trhu, co jsem přehlédl? Nebo mám raději počkat do léta až se objeví na trhu něco ještě lepšího?


Tady nemá smysl radit, když můžeš počkat do léta.

Jinak ano, rozhodně doporučuji počkat na ATI Radeon HD 6950/70.
• Aspire V3-571G | 15.6" FHD IPS | i5-3230M | nVidia GT 640M | 8 GB RAM | Intel 80 GB SSD + 1 TB HDD
ASUS VX239H | SteelSeries 6Gv2 | Logitech MX518 | Tesoro Aegis X4 | Zalman NC2000
• ThinkPad T61p

mudrnudl
občas něco napíše
Příspěvky: 7
Registrován: 01 črc 2010 11:05

Příspěvekod mudrnudl » 30 led 2011 09:44

pockaj - prichadzaju nove procesory od intel v lete by uz mohli byt zakomponovne vo viacerych notebookoch...
takisto aj amd by malo vydat v priebehu roka noe procesory...
rozhodne pockaj

roman2277
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 10670
Registrován: 30 dub 2008 10:22
Bydliště: okolí Prahy

Re: Nejvýkonnější herní notebook současné doby.

Příspěvekod roman2277 » 30 led 2011 12:32

Alejandro píše:Zdravím,

chci si koupit nejvýkonnější herní notebook současné doby, který zároveň nahradí stolní počítač. Velikost obrazovky by měla být 17". Už delší dobu koukám po sérii Republic of Gamers od značky Asus, která momentálně nabízí Asus G73JW. Žádný jiný notebook až na MSI GT680R mě nenapadá. V zásadě chci něco, co není narychlo složeno dohromady, aby to na papíře vypadalo skvěle, ale v reálu bylo nedotažené. Lze G73JW považovat za to nejlepší? Ten MSI je celkově srovantelný, ale nemám s touto značkou žádné zkušenosti a navíc je velmi drahý - G73JW je levnější.

Co si myslíte o těchto dvou počítačích? Je ještě něco podobného na trhu, co jsem přehlédl? Nebo mám raději počkat do léta až se objeví na trhu něco ještě lepšího?
G73? Hm...některé série se moc nepovedli.Viz diskuze na světových forech.Tento model bych nebral ani náhodou.MSI těžko říct ,jak na tom bude s kvalitou.Hm..jestli chceš nejlepší herní stroj,tak se budeš muset obrátit jen na firmy co se tím zabývají.(Deviltech,mySN XMG apod.)Ovšem to zde nekoupíš.Nejblíže v Německu.Jinak bych počkal na nové GK.
Lenovo Legion 9,Lenovo Legion Slim 7,Ipad PRO M1,Naim Uniti Atom,Dali Epicon 6,LG OLED TV
World Leader in horde at map Azura(statistics) in Gears of War 3

orgasmic
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9089
Registrován: 23 dub 2007 08:54
Bydliště: International

Příspěvekod orgasmic » 31 led 2011 08:35

Co to jsi za lamku? Ja uz nemuzu...vzdy myslim, ze uz me v teto sekci nemuze nic prekvapit, ale pak se objevi dalsi a jeste vetsi exot.

Chces nejvykonejsi notebook na hry? A nove MSI je drahe? Vis, ze nejvykonejsi notebooky na hry atakuji i castku 200 000Kc?
Asus ROG Strix G18

roman2277
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 10670
Registrován: 30 dub 2008 10:22
Bydliště: okolí Prahy

Příspěvekod roman2277 » 31 led 2011 13:10

No kdybych měl dnes koupit nový herní notebook,tak bych asi zvolil novinku od Toshiby a to---TOSHIBA Qosmio X500-15T.Cena cca 38k a reference vynikající.(cca recenze na světových portálech 93%).
Kladné vlastnosti:zvuk,chlazení,blu-ray vypalovačka,18.4 LCDčko,CPU SB a 2x HDD(1xSSD) a obrovská 12článková baterie..
Lenovo Legion 9,Lenovo Legion Slim 7,Ipad PRO M1,Naim Uniti Atom,Dali Epicon 6,LG OLED TV
World Leader in horde at map Azura(statistics) in Gears of War 3

orgasmic
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9089
Registrován: 23 dub 2007 08:54
Bydliště: International

Příspěvekod orgasmic » 31 led 2011 13:59

Jenze na tom si nove hry ve FullHD moc nezahrajes. Za podobne penize se da objednat notebook s novymi Core i7 procesory a GTX485M, ktera ma skoro 2x vyssi vykon nez jedna GTX460M.

Uprav si nadpis tematu, protoze s Tvymi moznostmi je absolutne zavadejici.
Pockej si na nove notebooky s HD6970M
Asus ROG Strix G18

roman2277
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 10670
Registrován: 30 dub 2008 10:22
Bydliště: okolí Prahy

Příspěvekod roman2277 » 31 led 2011 14:42

To je pravda,ale dostaneš kvalitu od Toshiby a prakticky si zahraješ všechny současné hry minimálně na medium.Ovšem asi bych taky počkal na nové grafiky od ATI.Jen je otázka jak dlouho,že?
Lenovo Legion 9,Lenovo Legion Slim 7,Ipad PRO M1,Naim Uniti Atom,Dali Epicon 6,LG OLED TV
World Leader in horde at map Azura(statistics) in Gears of War 3

orgasmic
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9089
Registrován: 23 dub 2007 08:54
Bydliště: International

Příspěvekod orgasmic » 31 led 2011 14:46

Uz dlouho ne. Uz jsou v nekterych zahranicnich konfiguratorech.
Asus ROG Strix G18

Alejandro
občas něco napíše
Příspěvky: 13
Registrován: 29 led 2011 19:49

Příspěvekod Alejandro » 31 led 2011 21:55

orgasmic píše:Co to jsi za lamku? Ja uz nemuzu...vzdy myslim, ze uz me v teto sekci nemuze nic prekvapit, ale pak se objevi dalsi a jeste vetsi exot.

Chces nejvykonejsi notebook na hry? A nove MSI je drahe? Vis, ze nejvykonejsi notebooky na hry atakuji i castku 200 000Kc?

Kdo si myslíš, že jsi, že začínáš shazovat a urážet, co blbečku?
Myslíš si, že každý kdo se příjde zeptat do prodejny s auty už rovnou musí vědět všechno? Nevyznám se v počítačích tolik, proto jsem přišel žádat o radu. Pokud jsi chorý a nerozumíš účelu sekce "výběr notebooku" tohoto diskuzního fórumu, tak se běž přihlásit do základní školy, zřejmě jsi něco nepochytil. Každý není NERD a nesedí doma v jeskyni, aby mohl štelovat šroubky v pantech. Skutečně mi MSI příjde drahý na ten rozdíl ve výkonu, skutečně jsem v životě neviděl notebook za 200 tisíc Kč.

Ostatním děkuji za rady, nakonec jsem po přečtení různých mezinárodnmích fórumů přišel na to, že Asus ze série ROG je nekvalitní a má problémy s chlazením, MSI není ničím vyjímečné a Toshiba je vnímána neutrálně. Na druhou stranu všichni chválí Alienware. Zkusím tedy M17x z USA - jsem zvědavý na možné reklamace.

freebird
píše často
Příspěvky: 114
Registrován: 12 úno 2007 08:55

Příspěvekod freebird » 31 led 2011 23:27

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: to je za ta sprostá slova :lol:
můžu vědět jen tak pro zajímavost kolik ti je?

Jinak si to kup raději v ČR´.
1) Zajišťuje to DELL takže tu budeš mít NBD standartně 2 nebo možná i 3 roky (pokud budeš mít ntb z US myslím že je tam záruka pouze jeden rok)
2) Pamatuj na rozdílné adaptery pro US a pro evropu
3) k ceně v US připočti DPH + clo
4) v US ti nedají českou klávesnici a český OS (pokud máš svuj OS tak v pohodě)

Lidi jestli se pletu opravte mě :wink:

Jinak alianware má Sheldon z Big Bang Theory http://www.youtube.com/watch?v=6nL46khT5Z4 :wink:
DELL Precision M4500 / Intel Core i7-740QM(1.73GHz,6MB,Quad Core,45W / AntiGlare WLED LCD Panel (1920X1080) / NVIDIA Quadro FX 880M (1024 MB) / 8GB 1333MHz DDR3 / 320GB-7200RPM HDD /Backlit Keyboard / WIN 7 Ultimate (64bit)

Bangla
= K O M E R C E =
Příspěvky: 845
Registrován: 10 zář 2008 15:46
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Bangla » 31 led 2011 23:43

Takové posty neberte přátelé vážně. Bohužel jsem zatím neměl tu čest jednat s dítkem úšpěšného sportovce či hollywoodským hercem, který by měl neomezený rozpočet, i když bychom byli schopni dodat špičkovou sestavu - (byla i konfigurace převyšující cenou základní verzi nové Fábie :-) ) na hry jistě ne.

Shodou okolností právě dnes vyšel test nejvýkonnějšího notebooku na světě Toms Hardware - který aktuálně v ČR prodáváme za cenu přesahující magických 100.000,-Kč.

Eurocom Panther 2.0
Intel Core i7 980X 3.33GHz
12GB DDR3 1333MHz RAM
2x CrossFireX AMD HD 6970 2GB ...

http://www.tomshardware.com/reviews/rad ... ,2847.html

PS: Mile rád se ze zájemcem domluvím a notebook osobně předvedu na některém z blízkých heliportů :-)
EUROCOM Q5 MAX-Q 1070

orgasmic
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9089
Registrován: 23 dub 2007 08:54
Bydliště: International

Příspěvekod orgasmic » 01 úno 2011 06:40

Alejandro píše:
orgasmic píše:Co to jsi za lamku? Ja uz nemuzu...vzdy myslim, ze uz me v teto sekci nemuze nic prekvapit, ale pak se objevi dalsi a jeste vetsi exot.

Chces nejvykonejsi notebook na hry? A nove MSI je drahe? Vis, ze nejvykonejsi notebooky na hry atakuji i castku 200 000Kc?

Kdo si myslíš, že jsi, že začínáš shazovat a urážet, co blbečku?
Myslíš si, že každý kdo se příjde zeptat do prodejny s auty už rovnou musí vědět všechno? Nevyznám se v počítačích tolik, proto jsem přišel žádat o radu. Pokud jsi chorý a nerozumíš účelu sekce "výběr notebooku" tohoto diskuzního fórumu, tak se běž přihlásit do základní školy, zřejmě jsi něco nepochytil. Každý není NERD a nesedí doma v jeskyni, aby mohl štelovat šroubky v pantech. Skutečně mi MSI příjde drahý na ten rozdíl ve výkonu, skutečně jsem v životě neviděl notebook za 200 tisíc Kč.

Ostatním děkuji za rady, nakonec jsem po přečtení různých mezinárodnmích fórumů přišel na to, že Asus ze série ROG je nekvalitní a má problémy s chlazením, MSI není ničím vyjímečné a Toshiba je vnímána neutrálně. Na druhou stranu všichni chválí Alienware. Zkusím tedy M17x z USA - jsem zvědavý na možné reklamace.




Jsi jeste vetsi jouda, nez jsme mysleli. Tvuj pozadavek by se dal prevest, kdyz uz narazis na auta jako...chci nejrychlejsi auto planety, ale BMW M3 je moc drahe :)
Kdyby jsi pouzival mozek, tak napises, ze chces notebook do urcite ceny.
A je uplne jedno, kolik komu je let, kdyz mohu byt o polovinu mladsi nez Ty, ale s vetsim rozumem 8)

PS: Zrovna Alienware povazovat za kvalitu? :lol: :lol:
Asus ROG Strix G18

Michal27
zlobivá kočička
Příspěvky: 3172
Registrován: 25 lis 2006 15:51

Příspěvekod Michal27 » 01 úno 2011 14:39

Orgasmic: Zklidni to, namasti si opet sve ego a pis k tematu.

Ja bych Alienware v techto koncinach nekupoval. Rozumne by by napsat, kolik penez do toho chces vrazit. A jestli chces jen vykon, nebo i trosku kvality.
Apple MacBook Pro 13" Retina - Late 2012


Zpět na „Jaký vybrat notebook“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 114 hostů