Lenovo X201(x301) nebo macbook pro 13,3

Jaký koupit notebook? ... vybrat ten nebo onen? ... to jsou časté dotazy mnoha lidí, kteří vybírají nový nebo použitý notebook ... zde se mohou vzájěmně radit
vasek2
občas něco napíše
Příspěvky: 26
Registrován: 19 čer 2009 21:32

Lenovo X201(x301) nebo macbook pro 13,3

Příspěvekod vasek2 » 17 říj 2010 16:16

Zdravim, tak ktery vybrat?
Mam nasledujuci pozadavky a postrehy:
- prenosnost(casto cestuji worldwide-hmotnost, ergonomie), slusna vydrz na baterku (real kolem 5-7 hod pri wifi a office praci), svizna kancl prace (mail,office,sufr na netu - hooodne otevrenych oken), sem tam nejaky film a hra typu civilization 4, vyborna klavesnice
- OS je mi sumak (resp. MacOS me pritahuje na vyzkouseni jako klasicky uzivatel Windows jsem trochu unaven neustalym updatevonanim neceho a pro moji praci je nabidka sw jabka dostatecna...)

-Co je ale opravdu dulezite je, aby to behalo svizne, a nemel jsem s notebookem zadne problemy (jako mam se soucasnym acerem ;-( 3810T) a jeho hw) s hw ani sw - stejne si dokoupim worldwide carepack na 3 roky).

- jeste resim, jestli si priplatit za SSD disk (staci 128 GB) kvuli rychlosti a klidu pri praci,
- na jabku se mi doost libi podsvetlena klavesnice a nelibi ms office pro macos (holt maji vsichni kolem me win korporat prostredi)

- pokud by volba padla volba na lenovo, tak bych popremyslel nad tabletem z duvodu cteni eknizek a ppt, preci jen je to ergonomictejsi pro cteni

- porty u jabka jsou dostatecne(mam vse bluetooth, mechaniku nepotrebuji, na druhou stranu docking u lenova je paradni

- duvodem, proc jsem si vybral tyhle vyrobce je deklarovana kvalita a taky se mi svym zpusobem libi oba notebooky -)

Diky za rady a uvahy proc to nebo tohle, cena nehraje roli,

Vasek

Zpět na „Jaký vybrat notebook“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Bing [Bot] a 65 hostů