Toshiba Satellite L505-13G nebo nějaká alternativa?

Jaký koupit notebook? ... vybrat ten nebo onen? ... to jsou časté dotazy mnoha lidí, kteří vybírají nový nebo použitý notebook ... zde se mohou vzájěmně radit
lukca123
občas něco napíše
Příspěvky: 4
Registrován: 14 črc 2010 20:25

Toshiba Satellite L505-13G nebo nějaká alternativa?

Příspěvekod lukca123 » 14 črc 2010 20:35

Ahoj, budu si kupovat notebook na VŠ a rád bych si tam zahrál nějaké lepší hry, protože jsem na svém stolním PC nic moc nerozjedu. Cenově by měl vyjít do 18 000. Za nejvážnějšího kandidáta považuji Tohibu Satellite L505-13G http://www.alza.cz/toshiba-satellite-l5 ... 151307.htm . Ohledně parametrů myslím, že v této cenové kategorii nic moc lepšího nenajdu. Toshiba ma ale vydrz pouze asi 2,5 hodiny a je docela dost široká. Doporučili by jste mi tuto Toshibu nebo něco jiného?
Naposledy upravil(a) lukca123 dne 15 črc 2010 20:59, celkem upraveno 1 x.

HarY_cz
občas něco napíše
Příspěvky: 39
Registrován: 19 čer 2007 11:04
Bydliště: Most

Příspěvekod HarY_cz » 15 črc 2010 14:01

no já zrovna tuhle Toshibu mám a jsem spokojenej. ve hrách jsem jí teda zatim moc nezkoušel ale jinak je příjemně tichá a netopí. oproti ostatním notebookům v týhle cenový skupině má i celkem solidní zvuk (na poměry notebooku). má příjemný hladký klávesy (parádně se mi na tom píše) a touchpad. designově se mi taky líbí ale to hladký a lesklý provedení si vybere svojí daň tím že je na tom vidět každej otisk prstu. výdrž je na tuhle HW kombinaci imho slušná. ty 2,5 hodiny při surfování přes wi-fi nebo podobný ne moc náročný činnosti v pohodě zmákne. já bych to asi shrnul tak že za ty peníze to fakt stojí. u mě max spokojenost

roman2277
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 10670
Registrován: 30 dub 2008 10:22
Bydliště: okolí Prahy

Příspěvekod roman2277 » 15 črc 2010 14:25

Odkaz mi nefunguje,ale to nevadí.Jinak tato řada Toshiby je základní.Takže tam jsou hodně měkké plasty apod.Takže na denní přenášení to nebude.Jinak baterie je taky slabota.Spíše 2 hodiny.
EDIT:ale jinak za ty peníze doporučuji.
Lenovo Legion 9,Lenovo Legion Slim 7,Ipad PRO M1,Naim Uniti Atom,Dali Epicon 6,LG OLED TV
World Leader in horde at map Azura(statistics) in Gears of War 3

lukca123
občas něco napíše
Příspěvky: 4
Registrován: 14 črc 2010 20:25

Příspěvekod lukca123 » 15 črc 2010 21:26

Děkuji za odpovědi, asi si tu Toshibu pořídím. Asi jediné, co mi na tomto notebooku vadilo, byla právě ta slabá výdrž a ještě má teda na dnešní poměry poměrně hodně tlusté tělo (35 - 39 mm). Ale asi si ho i přesto pořídím. Nevíte ještě někdo něco o zdražování notebooků, které by mělo v dohledné době přijít? Něco jsem o tom slyšel, ale nejsem si jistý, jestli to není jen nějaký marketingový tah prodejců.


Zpět na „Jaký vybrat notebook“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 45 hostů