Notebook pre studentku architektury

Jaký koupit notebook? ... vybrat ten nebo onen? ... to jsou časté dotazy mnoha lidí, kteří vybírají nový nebo použitý notebook ... zde se mohou vzájěmně radit
megabytex
občas něco napíše
Příspěvky: 37
Registrován: 05 bře 2007 13:02

Notebook pre studentku architektury

Příspěvekod megabytex » 08 čer 2010 17:17

Priatelka nastupuje v novom roku na VS - architekturu. Poziadala ma o vyber notebooku. V dnesnej ponuke sa velmi neorientujem, nasiel by sa niekto kto by mi poradil?

Cena by sa malo pohybovat do 650 € (pokial mozno moze byt aj menej). Malo by sa jedna skor o mensi model - 13.3", 14" a pod. Musi obsahovat nejaky port, ktory poskytuje digitalny vystup obrazu (hdmi,dvi ...). Grafika je preferovana integrovana. Specialne je dolezita aspon aka taka spolahlivost (netusim ako to je so spolahlivostou notebookov v danej cenovej hladine ale tak urcite nepripada v uvahu nejaky herny notebook co by sa prehrieval a navyse hucal jak divy :)).

Pouzitie notebooku bude klasicke - web, filmy, praca do skoly. Avsak ohladne tej skoly nemam ani ponatia co take mozu na architekture na pocitaci robit - nieco typu AutoCAD a pod? Ma niekto s tymto skusenosti? Bola by integrovana grafika dostatocna pre taketo pouzitie?

Dakujem za vase podnety
HP 6710b - Core 2 Duo T7300, 2GB RAM, 160GB HDD Toshiba 5400rmp, Intel X3100 shared, 15.4" WSXGA+ LCD || Windows XP Pro SP3

Zpět na „Jaký vybrat notebook“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 176 hostů