Ktery NB od Lenovo?

Jaký koupit notebook? ... vybrat ten nebo onen? ... to jsou časté dotazy mnoha lidí, kteří vybírají nový nebo použitý notebook ... zde se mohou vzájěmně radit
jimmyjames
guru
Příspěvky: 697
Registrován: 27 bře 2007 22:03

Příspěvekod jimmyjames » 05 kvě 2007 19:07

To Honza130:
Aha, tk to je bezva :) Jen doufam,ze to do te doby, kdy ho objednam, nezmeni... :(

To Puppy:
Tak se prestehuj do Amikova, kdyz se ti tu nelibi! Jsem zvedav, jak dlouho tam vydrzis..
To si vazne myslis, ze vsude je vse dokonale a neomylne, jen v CR je vse hrozne a spatne?!

Puppy
guru
Příspěvky: 1888
Registrován: 16 kvě 2006 17:17

Příspěvekod Puppy » 05 kvě 2007 19:53

Nemusim se nikam stehovat, jen sleduju ten narodni sport jak vse co nejlepe "och*at" :?

jimmyjames
guru
Příspěvky: 697
Registrován: 27 bře 2007 22:03

Příspěvekod jimmyjames » 05 kvě 2007 20:37

Teto vlastnosti se rika chytrost a jejim zakladnim predpokladem je vlastnit mozek ;) Muzes mi vysvetlit, z jakeho racionalniho duvodu bych mel sam sebe "okradat"?

Je snad moje chyba, ze ma CZC asi uvedenou spatnou delku zaruky?! Mne jako zakaznika tohle absolutne nemusi zajimat. Vidim 3 roky, tak je snad logicke, ze zaruka bude 3 roky. Ja nemusim vedet o tom, ze to je pravdepodobne chybne! Kdybych byl obycejny bezny zakaznik, ktery se nijak neorientuje v oblasti notasu, tak vubec nevim o tom, ze by to melo byt nejak chybne napsane! Navic, jsem si tuto informaci overoval hned u dvou techniku CZC, kteri mi ji POTVRDILI! Takze o jakem ochc*vani tu prosimte mluvis?!! Muzes mi to laskave objasnit, misto toho opetovneho placani nesmyslu?!

Mne spise pripada, ze tady pusobi neco jako zavist... ;) Jinak tvoji reakci opravdu nechapu..

Puppy
guru
Příspěvky: 1888
Registrován: 16 kvě 2006 17:17

Příspěvekod Puppy » 05 kvě 2007 20:49

No tady opravdu neni co zavidet ...

martasczg
občas něco napíše
Příspěvky: 5
Registrován: 09 kvě 2007 18:26

Příspěvekod martasczg » 09 kvě 2007 19:59

Ja jsem chtel prave tu levnejsi verzi, ale z net obchodu ted zmizela...pokud jde o rozliseni displeje - ono to vetsi rozliseni vypada uzasne, ale ten displej je maly - melo by byt v souladu rozliseni s uhloprickou, jinak koukas na blechy. Ja sam mam notebook s 1440 na 1024 (nebo tak nejak) a kdyz jsme unaveny tak si prepinam na 1024 na 768 - sice to neni tak jemne ale pismena josu vetsi a neunavuje to oci (bozhuzel je to trohcu rozmazle protoze LCD nejede v nativnim rozliseni). Takze pri 15 palcich bych mi osobne stacilo 1280 na 800 nebo tak nejak....


Zpět na „Jaký vybrat notebook“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 52 hostů