info pro zájemce o Lenovo Y560

Jaký koupit notebook? ... vybrat ten nebo onen? ... to jsou časté dotazy mnoha lidí, kteří vybírají nový nebo použitý notebook ... zde se mohou vzájěmně radit
Gidy
občas něco napíše
Příspěvky: 91
Registrován: 25 lis 2009 19:42
Bydliště: Nový Jičín/Ostrava

info pro zájemce o Lenovo Y560

Příspěvekod Gidy » 08 dub 2010 21:00

Omlouvám se za trošku OT téma topiku, ale je hodně lidí co tu na to čeká jak na smilování, takže popíšu situaci:

Teď mi příšla nabídka přímo od lenova se slenovým kuponém na 400 dolarů na 560 zkus se také přihlásit na jejich stránkách. A konkrétně je to uvedené ke konfiguraci s i7 a 4gb ram konečná cena je LUXUSNÍCH 999 dolarů.... Takže kdo zaváhá tak nežere. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Platí to pouze pro USA takže jedině přez známé, a nebo přez firmy co to tahají k nám, ale i tak ta cena je prostě senzační.
takže pro to aby jste dostali tu slevu, z toho co jsem pochopil je nutné se registovat na stránkách lenovo.com a dále pak odkliknout že chcete od nich novinky. :wink:
Snad jsem pomohl.

Tom
HP dv6000 momentálně hledám nového draka.
Lenovo Y560 - pokud na něj nebudu muset čekat půl roku.

Kosto89
píše často
Příspěvky: 252
Registrován: 25 zář 2008 17:31

Příspěvekod Kosto89 » 08 dub 2010 21:10

Ten notebook je dobre spracovny ? preco na neho cakas ?? vobec neviem o co ide a zaujimalo by ma o nom nieco
LENOVO Edge e520 - momentalne
LENOVO SL510 - 2 roky pouzivany
HP ProBook 6540b - 2 mesiace pouzivany
LENOVO R500 - rok pouzivania
Asus A6km Q072H - 2 roky pouzivania

Gidy
občas něco napíše
Příspěvky: 91
Registrován: 25 lis 2009 19:42
Bydliště: Nový Jičín/Ostrava

Příspěvekod Gidy » 08 dub 2010 21:35

Tak moc informací o něm moc není, nicméně když pohledáš tady na fóru v části lenovo najdeš o něm dost informací. Je tam i přímo obrázková galerii s vyfoceným hw a i testy nějakých her. :wink:
Jinak jo čekám na něj už tak 2 měsíce a furt nic. teď se objevil v usa podle mě to bude kvalitní kousek a s tou slevou s hodně dobrým poměrem cena/výkon/kvalita
HP dv6000 momentálně hledám nového draka.

Lenovo Y560 - pokud na něj nebudu muset čekat půl roku.


Zpět na „Jaký vybrat notebook“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 92 hostů