Poraďte prosím, který je lepší?

Jaký koupit notebook? ... vybrat ten nebo onen? ... to jsou časté dotazy mnoha lidí, kteří vybírají nový nebo použitý notebook ... zde se mohou vzájěmně radit
Hat
občas něco napíše
Příspěvky: 2
Registrován: 25 bře 2007 12:35

Poraďte prosím, který je lepší?

Příspěvekod Hat » 25 bře 2007 13:06

Zdarec, chci si koupit notebook ale nevim, který je lepší, hlavně co se týče grafiky. Budu si ho pořizovat na kolej, takže žádný přemrštěný požadavky a pařan taky moc nejsem. Po čase hledání se mi zamlouvá tento
http://www.notebooky.com/detaily/un/176 ... 5101ANWLMi
a tento
http://www.notebooky.com/detaily/un/175 ... 0F3M-AP012
Sdělte mi prosím Vaše názory na tyto volby. Nebo jsem mimo mísu a za zhruba tuto cenu se dá pořídit něco výhodnějšího??
Díky za názory

vito45
guru
Příspěvky: 963
Registrován: 07 lis 2006 16:51
Bydliště: blizko PO, intrak: KE J9, Slovensko

Příspěvekod vito45 » 25 bře 2007 17:04

Skôr by som zobral asus ale ten ma integrovanu grafiku, osobne by som si priplatil ale nejake stariny ako napr. CS by to malo v pohode zvladať

Hat
občas něco napíše
Příspěvky: 2
Registrován: 25 bře 2007 12:35

Příspěvekod Hat » 25 bře 2007 19:28

Díky vito, jestě naky nazory? To připlacení chápu ale vic penez asi nebude :(

Wizi
občas něco napíše
Příspěvky: 83
Registrován: 30 srp 2006 22:08

Příspěvekod Wizi » 27 bře 2007 15:27

No ten Acer ma asi o neco malo lepsi grafiku, ale pokud nejsi super paran tak je to vcelku podle me jedno. Acer je Acer, nazory na nej se dost ruzni a diskuze o kvalite Acera dokaze udelat hodne zle krve. No a na Asus taky neuslysis jen samou chvalu.

Ale asi bych se trosku vic mozna priklanel na stranu Asusu, a to kvuli Bloetoothu, Fireware a 4x USB.
Asus ma zase jen Sempron (konkurence spis Celerum) a express card ktery jeste nejsou tak rozsireny.

Ale kazdopripadne je konecna volba NTB jen a jen na tobe :)
Lenovo x200 7454-2HU


Zpět na „Jaký vybrat notebook“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 58 hostů