ASUS A6M-Q093-zkušenosti

Jaký koupit notebook? ... vybrat ten nebo onen? ... to jsou časté dotazy mnoha lidí, kteří vybírají nový nebo použitý notebook ... zde se mohou vzájěmně radit
Vacclav
občas něco napíše
Příspěvky: 1
Registrován: 04 bře 2007 20:22

ASUS A6M-Q093-zkušenosti

Příspěvekod Vacclav » 04 bře 2007 20:28

Ahoj.

Přemýšlím o koupi tohoto notebooka ASUS A6M-Q093 15.4C/MK36/ 1G/120G5/ DVD±RW/NV61/ WiFi. Máte s ním prosím Vás někdo zkušenosti???.

Dík

CARYRFUK
občas něco napíše
Příspěvky: 1
Registrován: 06 dub 2007 13:41

ASUS ne

Příspěvekod CARYRFUK » 06 dub 2007 14:14

No já bych tedy do ASUSu rozhodně viz. http://blog.vejnar.com/jak-vybrat-notebook.htm nešel mám ho necelé dva roky a věčně samej problém. Začlo to po cca 8 měsících, problém s displayem, servis to nejen neopravil, ale přidala se hned po opravě (tedy asi v souvislosti se servisním zásahem) další závada tentokrát nefunkční IRDA port ten nefunguje po čtyřech opravách do dneška. ASUS se k výměně kusu nebo peněz absolutně nemá, mimo to podělali nabíjení takže momentálně mi baterka, která jinak eště může noťas krmit cca 40.min nedobíjí, takže další reklamace. Snad už dostanu ty peníze (další stroj od nich bych asi nepřežil). To ani nemluvím o tom, že pokaždé když ho rozeberou tak se citelně zhorší funkce mechaniky, teď už funguje jen s některými CD nebo DVD, to už nemám chuť vysvětlovat a dokazovat. Jo a abych nezapomněl při jedním z prvních telefonátů do servisu (tehdy ještě naprosto slušném), si páni mechanici nebo kdo nedal pozor na ústa a vylslechl jsem nějaké ty voly a pr*** a protivný zákazníky, no nic moc, sice to nebylo řečeno do sluchátka, ale nebylo položeno a tohle si sdělovali mezi sebou. Jinak na tom noťasu se v životě nehrálo, přenášenej byl jen výjimečně (sotva desetkrát, jako v bavlnce), žádná velká zátěž nebo nepřiměřené zacházení se nekonalo. Rozhodně nedoporučuji, pokud vím tak nejsem z podobnými zkušenostmi jedinej a v prodejnách u nás ve městě už z těchhle důvodů ASUS skoro nikdo nenabízí.


Zpět na „Jaký vybrat notebook“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 108 hostů