HP TX2

Jaký koupit notebook? ... vybrat ten nebo onen? ... to jsou časté dotazy mnoha lidí, kteří vybírají nový nebo použitý notebook ... zde se mohou vzájěmně radit
nnevimm
píše často
Příspěvky: 245
Registrován: 24 čer 2007 23:22

HP TX2

Příspěvekod nnevimm » 01 črc 2009 12:23

Zdravim, potřeboval bych poradit s koupí tablet PC.
Měl by být kolem 22k, konkrétně se mi zamlouvají modely HP tx2-1000 s multifunkčním displayem(lze ovládat perem i prstem), jenže jsem je nenašel nikde v českých obchodech, kromě pár pochybných, které je prdávají jako HP remarketing.

Konkrétně -> http://hp.top-notebook.cz/hp-pavilion-tx2-1050ef.html
(samozřejmě je i v ostatních podobných obchodech jako pcseznam, importer, gigacomputer atd. )

Záruka by měla být 2 roky, i když jak jsem četl jejich obchodní podmínky tak tam to celý docela dobře zmátly.

Popřípadě bych to musel obědnat z polska nebo německa. V polsku to vychází na 4-4,5k Zlt což odpovídá zhruba 22-25k Kč.
edit: Teď jsem objevil v Polsku dokonce za 3960 Zlt http://www.antontech.pl/product_info.ph ... ontent=640

Co si o tom myslíte? Já se v nabídce tabletů moc nevyznám takže jestli existují i nejaké v CZ prodejné alternativy tak sem s nima :wink:
Předem díky za všechny odpovědi.
MacBook Pro 13" (MID 2010) | Intel C2D 2,4GHz | Nvidia GeForce 320M 256MB | 2 x 2GB DDR3 1067MHz | 250GB 5400ot. | OS X Lion

vojtab
píše často
Příspěvky: 435
Registrován: 19 úno 2008 10:03
Bydliště: Třebenice

Příspěvekod vojtab » 01 črc 2009 21:50

pokud ti servis bude zajišťovat přímo HP, tak bych se toho nebál. pokud přes prodejce, tak radši ruce pryč, osobně bych tomu moc neveřil. nákup z Polska už vůbec, jak to budeš reklamovat v případě že se s ním něco stane?

jinak...objednat, objednat..."obědnat" fakt ne

alternativy...Dell dělá tabletoidní Latitude (snad XT nebo tak nějak), ale cenu nevím...a tipuju jí minimálně 35, víc neporadím..

edit: teďka jsem četl obchodní podmínky...záruka uplatnitelná jenom u nich. takže nekupovat...šedivej dovoz, oficiální podpora žádná...šel bych od toho
Apple Macbook White

hyena
píše často
Příspěvky: 123
Registrován: 01 kvě 2009 10:59

Příspěvekod hyena » 01 črc 2009 21:59

lenovo má taky tablety,ale taky asi nad limit..


Zpět na „Jaký vybrat notebook“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů