ACER Aspire 3810T.... co vy na to??

Jaký koupit notebook? ... vybrat ten nebo onen? ... to jsou časté dotazy mnoha lidí, kteří vybírají nový nebo použitý notebook ... zde se mohou vzájěmně radit
juraj789
občas něco napíše
Příspěvky: 15
Registrován: 28 čer 2009 19:41

ACER Aspire 3810T.... co vy na to??

Příspěvekod juraj789 » 28 čer 2009 19:56

Ahoj hladam si 13" notebook a narazil som na tento ACER(Aspire 3810T), ktory na prvy pohlad vyzera ak presne to co hladam (az na tu NEmechaniku..heh), myslim tym rozpravkovo malu hmotnost, velku vydrz baterky, LED a celkom slusny vykon - asi. A k tomu cena jak za rozky.

Na druhej strane je tu fakt ze ACER na vsetkych forach zakopavaju pod ciernu zem, cize nieco na povesti o jeho nekvalite asi bude. A aj cena tohto modelu v porovnani s inymi 13" je podozrivo nizka...

Preto by som rad vedel vase nazory na tento book. Ide o prvy skutocne kvalitny ACER alebo su to len velke cisla obalene v kuse sitneho plastu???

dik

http://www.acer.sk/acer/product.do?link ... xHistory=0

vasek2
občas něco napíše
Příspěvky: 26
Registrován: 19 čer 2009 21:32

Příspěvekod vasek2 » 28 čer 2009 20:22

já ho mám a je v pohode.
jen upozornuju,ze uhel vyklopeni je 135 stupnu, ma leskly displej, klavesy jsou hladke, nema express card slot, nabijeni trva relativne dlouho, repraky nejsou moc slyset ani na plny ceres (v teto kategorii znam hlasitejsi).

ale vylozene negativiho na nem neni nic. mechanika neni pro nekoho vubec dulezita. vydrz je bezkonkurecni a zpracovani taky vyborny.

takze v pomeru cena vykon nema konkurenci.
btw. maji ho v datartu, kdyby jsi si ho chtel osahat...


Zpět na „Jaký vybrat notebook“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: CCBot a 79 hostů