Kvalita do 25000 bez dph

Jaký koupit notebook? ... vybrat ten nebo onen? ... to jsou časté dotazy mnoha lidí, kteří vybírají nový nebo použitý notebook ... zde se mohou vzájěmně radit
admxx
píše často
Příspěvky: 134
Registrován: 29 pro 2006 23:16

Příspěvekod admxx » 16 úno 2009 17:14

Tak nakonec preci jen Lenovo R500 + rozsireni na 4gb ram. Rozhodl jsem se ze ozelim webku, ktera muze byt prijemna, ale myslim, ze ta lampicka na klavesnici zazene muj smutek :-D. Prece jen jsem se nesmiril se vzhledem te tosihiby...a asi bych to pristich par let nevydrzel se divat na neco takoveho. A co se tycek konektoru...tak toshiba je zas mela v pravo...tak to je prast jak uhod.

Ted jeste to uspesne dopravit do Irska.

2designme: LOL dobrej joke :-D :-D

Diky vsem za rady. Pak napisu jak sem spokojeny.

admxx
píše často
Příspěvky: 134
Registrován: 29 pro 2006 23:16

Příspěvekod admxx » 26 úno 2009 17:00

Takze vazeni pratele...
Notas uz mam a jsem absolutne nadseny.
Konkretne Lenovo ThinkPad R500 2732 6FG
Uplne vsechno je na nem lepsi nez na Asusu :-)
Ma i integrovanou webkameru (se kterou jsem nepocital a ani ji neuvadeli) ale je tady. Perfektne chladi. Pri bezne praci je paradoxne misto kolem chladice jedno z nejchladnejsich na celem pocitaci. Tak az bude cas a budu vedet jak se pocitac chova atd tak mozna zkusim poladit voltaz a ventilatory.
Jinak vsechno funguje k me spokojenosti. Zvetsil jsem pamet na 4GB mudulem Crossair, jede v dualu. Hry jsem jeste nezkousel. Na kancelarskou praci a kresleni je ale super. Update ovladacu me dostal (uz zadne hlidani webu jestli neco nepribylo).
Jeste jsem neprozkoumal moznosti think vantage a rescue and recovery.

No co bych jeste psal...to by byla recenze :-) ale po Aceru a Asusu je tohle pro me vyjimecny zazitek. Sice jsou lenovo drazsi, ale ta pridana hodnota tady je, neni to jenom o znacce.

Jeste jednou diky vsem za rady. Doufam ze mi bude dlouho a zodpovedne slouzit.


Zpět na „Jaký vybrat notebook“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 135 hostů