Lenovo C200 vs. Dell Inspiron 6400

Jaký koupit notebook? ... vybrat ten nebo onen? ... to jsou časté dotazy mnoha lidí, kteří vybírají nový nebo použitý notebook ... zde se mohou vzájěmně radit
majki

Příspěvekod majki » 01 úno 2007 08:57

Muzes koupit, ale u Dellu ho mas v cene :wink:

maxxz
guru
Příspěvky: 2847
Registrován: 16 říj 2006 06:26

Příspěvekod maxxz » 01 úno 2007 10:06

A stojí mi to za to ? Mít notebook, kterej se mi bude rozbíjet, ale pokaždý příjde týpek v kvádru a dodá notebooku novej dech ? Mě víc než o servis jde teda o to aby to fungovalo jak má, v tom případě bych dal na IBM (Lenovo).
tento účet již není aktivní.

majki

Příspěvekod majki » 01 úno 2007 10:08

A tady se nekomu neco na Dellu rozbiji? Ve firme, kde dela otec, maji cca. 120 Latitude notebooku a poruchovost je podobna jako u IBMek u nas. Nechapu, proc na Dell hazite spinu, ze je poruchovy a smejdsky, kdyz to neni pravda.

maxxz
guru
Příspěvky: 2847
Registrován: 16 říj 2006 06:26

Příspěvekod maxxz » 01 úno 2007 10:16

Já nic na nikoho neházim tak klid :wink: Reaguju na to co napsal Leon. O poruchovosti DELLu se dá taky diskutovat, od hořících baterek až po vzplanutej notebook. Neříkám, že je DELL šmejd naopak, některý DELL se mi moc líbí :) Známej též má v práci DELL tuším, že zrovna nějakej Inspiron a je spokojenej, jen narážim na to, že prostě IBM je IBM maj nejlepší notebooky, řekl bych. Co maj lidi IBM málo kdy reklamujou s DELLem to bejvá jinak ale tím neříkám, že je šmejd.

EDIT: Je mi jasné, že u tvého táty v práci jsou největší profíci a taky jsou tam všichni největší masteři a v kuříčku si nesou svůj DELL. Ok. Ale to, že se DELL nerozbijí v práci tvého otce, neznamená, že na celém světě se nerozbijí. Viz. Problémy s baterkama a následně vzplanutím notebooku.
tento účet již není aktivní.

majki

Příspěvekod majki » 01 úno 2007 10:20

Horici baterky (za ty nemuze Dell, ale SONY), horici celej stroj (videl jsem i vybouchly IBMko), to jsou vsechno extremy, kdy se to stane jednomu z milionu kusu, jen se kolem toho udela velka medialni bublina (viz vybuchujici mobil od Siemensu nebo baterka od Nokie). IBM ma sice stale nejspis nejlepsi notebooky, ale uz jen v rade T (zeby T jako Top? :) ). Treba vcera jsem se nechtic mirne oprel o zavrene Z61m a vrchni kryt se prohnul tak, ze jsem myslel, ze je po displeji. Nastesti nebylo. Nicmene zacinaji se nam tady u nich mnozit problemy s deskama a pametma :?

maxxz
guru
Příspěvky: 2847
Registrován: 16 říj 2006 06:26

Příspěvekod maxxz » 01 úno 2007 10:22

Ono se nasvětě rozbijí všechno. :wink: a kdybych se toho měl bát nekoupim si nikdy nic.
tento účet již není aktivní.

majki

Příspěvekod majki » 01 úno 2007 10:25

maxxz píše:EDIT: Je mi jasné, že u tvého táty v práci jsou největší profíci a taky jsou tam všichni největší masteři a v kuříčku si nesou svůj DELL. Ok. Ale to, že se DELL nerozbijí v práci tvého otce, neznamená, že na celém světě se nerozbijí. Viz. Problémy s baterkama a následně vzplanutím notebooku.

Mirni laskave svuj ton (zvlast ten sarkasmus). Nerekl jsem, ze se nerozbiji, jen to, ze kdyz to srovnam s IBMkama, vychazi to plus minus cosinus nastejno. So, calm down, dude.
A kdybych se mel bat, ze se neco rozbije a proto si to radeji nekoupim, tak dnes ziju nekde na opustenem ostrove v Mikronesii v dobe kamenne.


Zpět na „Jaký vybrat notebook“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 37 hostů