Je ten koncept spravny?

Jaký koupit notebook? ... vybrat ten nebo onen? ... to jsou časté dotazy mnoha lidí, kteří vybírají nový nebo použitý notebook ... zde se mohou vzájěmně radit
triomarket
občas něco napíše
Příspěvky: 1
Registrován: 16 led 2007 09:24

Je ten koncept spravny?

Příspěvekod triomarket » 16 led 2007 09:25

Ahoj,

potreboval bych radu. Doted jsem delal doma (mam procesor 2,6; 512 ram, 150GB hdd, grafika 128 nvidia geforce 5200).

Ted mam delat v kancelari, mimo domov. Predpokladam, ze budu muset neco sem tam delat i doma - uvazoval jsem, ze bych si poridil stejnou klavesnici a LCD 19-ku monitor do firmy i domu (protoze mam za to, ze na notebookove klavesnici se neda moc pracovat) a notebook na to vzdycky pripojil.

Jaky notebook si mam poridit? Chtel bych neco, aby me to vzhledem k memu pc nestvalo nejakou pomalosti, hlukem... nebo nevim cim, ntb jsem jeste nemel.

Jo a - a dal bych prednost lehci vaze (uvazoval jsem napr. o ACER TM3022WTMi http://www.alza.cz/notebook-acer-tm3022wtmi-d63863.htm), ale mam dva metry, 100 kilo a neco unesu. I kdyz - mozna je lepsi neco o kilo tezsi a 10 litru levnejsi...

Ma na to nekdo nejaky nazor?

CeCo

Příspěvekod CeCo » 16 led 2007 12:35

Acer nebrat; na subnoteboky su dobre bud japoncici (Toshiba, SONY), pripadne amici (HP, Dell, Lenovo - najma Lenovo Thinkpad X60/X60s).

Ale priprav sa, ze to bude urcite drahe - subnotasy su premiove produkty...

A odporucil by som potom zakupit 2 dockiny - by som rad totiz potom videl tie konektory po dvojrocnom pouzivani... Takto usetris tie konektory od mechanickej namahy.

C.

phosphorus
píše často
Příspěvky: 154
Registrován: 29 pro 2006 21:27
Bydliště: Dublin, Irsko

Příspěvekod phosphorus » 16 led 2007 14:51

CeCo: Jen takove male uprasneni, Lenovo nikdy nebylo americke, IBM bylo, ale od te doby, o to prodali Lenovu, uz jsou to jen a jen cinani. Ne, ze by ta kvalita sla az tak moc dolu, jen, ze to nejsou amici...
Compal HGL30, Merom T7200 2.0GHz, nVidia 7600go 256MB, 1GB DDR2 RAM, 120GB 5400rpm HDD, WiFi, BT, Win XP Pro CZ
Predtim: IBM ThinkPad T30, Digital HiNote Ultra2000, IBM ThinkPad365x, MicroStar Notestar NP-740

CeCo

Příspěvekod CeCo » 16 led 2007 15:33

Ok, uprasnujem sa ;)

Pod amikov teda este zaradujem Thinkpady (nie Lenovo branded NB rady C, V a N!) - teda zatial...

C.


Zpět na „Jaký vybrat notebook“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Bing [Bot] a 54 hostů