Toshiba vs HP

Jaký koupit notebook? ... vybrat ten nebo onen? ... to jsou časté dotazy mnoha lidí, kteří vybírají nový nebo použitý notebook ... zde se mohou vzájěmně radit
marrtty
občas něco napíše
Příspěvky: 1
Registrován: 12 pro 2006 07:57

Toshiba vs HP

Příspěvekod marrtty » 12 pro 2006 07:59

Zdar, muzete mi prosim poradit... mam si vybrat mezi timto notebookem Hewlett-Packard nx9420 ES440EA
http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=36551
a Toshiba Satellite A100-847 (nebo A100-246)
http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=41368 .
Jde mi predevsim o kvalitu obrazu (film a sem tam nejaka ta hra + budu dokupovat dalsich 512MB)
:)) Dekuji mockrat!!!!!

Ghost
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 7536
Registrován: 25 říj 2006 12:27
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod Ghost » 12 pro 2006 08:40

rozhodnut medzi nimi by nemal byt problem. bud chces 17" (hp) alebo 15" (toshiba) lcd...

velky rozdiel v kvalite obrazu nebude. lepsiu kvalitu obrazu ma afaik az ta verzia s WSXGA+ od HP.

CeCo

Příspěvekod CeCo » 12 pro 2006 17:07

Ehm, WXGA+ by som pri HP nebral, HPcko ma schopne displeje az od WSXGA+ vyssie.

Ale oproti takemu IPS desktopovemu panelu su oba biedne (ono kvalita ako kvalita, najlepsie bude, ak pojdes do datartu a pozries si rozne modely). Ono totiz aj drahe modely mavaju slabe displeje - proste ich silnou strankou je nieco ine (napr. servis na mieste).

C.

Puppy
guru
Příspěvky: 1888
Registrován: 16 kvě 2006 17:17

Příspěvekod Puppy » 12 pro 2006 17:23

Displeje jsou obecne cim dal tim horsi a zradnejsi. Nejde jen o spatnou technologii (zastarale TN panely, maly pocet barev atd) ale i ruzne divne povrchy. Krome rozdeleni na leskle a matne se obcas objevuji matne, ktere maji jakoby "trpitivy" ci "zamlzeny" povrch a vypada to opravdu hrozne. Pri pohybu hlavy jen o centimetr se to cele tak divne meni, hlavne je to pozorovatelne na bilem podkladu. Videl jsem to na nejakem Umaxu a ma to snad i Dell. Displej je nutne pred koupi kazdopadne videt.


Zpět na „Jaký vybrat notebook“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 30 hostů