HP, Asus, MSI nebo DELL?

Jaký koupit notebook? ... vybrat ten nebo onen? ... to jsou časté dotazy mnoha lidí, kteří vybírají nový nebo použitý notebook ... zde se mohou vzájěmně radit
nomadm
občas něco napíše
Příspěvky: 5
Registrován: 06 lis 2006 17:04

HP, Asus, MSI nebo DELL?

Příspěvekod nomadm » 09 lis 2006 11:28

cobyste vzali z techto NTB? HP Pavilion dv6100, ASUS F3T, MSI M677x, DELL 6400? nejak se nemuzu sakra rozhodnout :)

Ozi

Příspěvekod Ozi » 09 lis 2006 16:44

Nekoukal jsem ani na parametry ani na ceny, předpokládám, že to bude nastejno, když se nemůžeš rozhodnout. Navrhnul bych doplnit kritérium servisu. HP má servis dobrý (až vynikající), příznivci dalších značek ve výběru mohou ohodnotit servisy svých oblíbenců. Mimo mísu: v poslední době vidím jak se prosazuje DELL a aspoň servery jsou pěkný střepy, ale zase ten servisák přijede do 4 hodin (když ho zaplatíš).

leon

Příspěvekod leon » 09 lis 2006 21:20

stejnej servis jako si můžeš zaplatit u DELLu si můžeš zaplatit i u HP

Ozi

Příspěvekod Ozi » 10 lis 2006 08:31

Měl jsem na mysli především servis "předem neplacený" (tedy běžný) a to buď záruční, nebo pozáruční bez různých carepacků, NBD a podobných nadstandartních vymožeností, což home user bude obtížně akceptovat. Takže ještě jednou, jinými slovy: Ze servisu HP se mi vrací zařízení ať už ze záruční nebo pozáruční opravy cca do týdne a to si to posíláme přepravní službou. Pokud kvalita servisu není pro nomadm kritériem, je celá následující diskuse bezpředmětná.

leon: pokud nemáš co podstatného k tématu, který si založil nomadm, napsat, jako např. pro jaký notebook by ses rozhodl ty a podle jakých kritérií bys ho vybral, ev. jak funguje servis na tebou preferované značky, tak laskavě drž hubu. Takhle to vypadá, že musíš mít za každou cenu akorát poslední slovo.
Naposledy upravil(a) Ozi dne 10 lis 2006 10:10, celkem upraveno 1 x.

nomadm
občas něco napíše
Příspěvky: 5
Registrován: 06 lis 2006 17:04

Příspěvekod nomadm » 10 lis 2006 09:06

diky Ozi ;) uz se zacinam rozhodovat pro HP :)

Ozi

Příspěvekod Ozi » 10 lis 2006 10:09

nomadm: ještě bych počkal co Asus, osobně nemám s notebooky této značky žádné zkušenosti, něco by mohl doplnit Peca-on-line (nebo jiný praporečník této značky:)

Peca-on-line
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1420
Registrován: 12 kvě 2006 14:02
Bydliště: Trutnov, ale teď spíš kolej v Brně

Příspěvekod Peca-on-line » 10 lis 2006 11:27

F3T je označován jako nástupce A6T se kterým sem na 95% spokojenej. Jedinný co mě vadí je rozložení klávesnice a to zdá se u F3T vylepšili. Možná by se mohlo malinko míň prohejbat víko, ale v týhle cenový je to pořád spíš nadprůměrně pevný(oproti Aceru a podobně). F3T je má úplně jinej model šasi takže těžko říct, teoreticky by měl jako nástupnickej model bejt lepší, ale od pohledu mi příjde spíš míň odolnej(například oblast pantů). Výkon bude určitě perfektní, ale záleží jaký jsou pro tebe priority, každopádně bych nelitoval času a pokud je to jen trochu možný si ntb prohlídnul někde v reálu.
Asus A6T (Turion X2 1600Mhz@0,9V(800MHz@0775V)), 1GB RAM, nVidia Go7600(450/400(OC:500/420)), Vista Business MSDNAA)


Zpět na „Jaký vybrat notebook“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 69 hostů