Notebook na štúdium + hry (Lenovo Y740 vs Asus GX502)

Jaký koupit notebook? ... vybrat ten nebo onen? ... to jsou časté dotazy mnoha lidí, kteří vybírají nový nebo použitý notebook ... zde se mohou vzájěmně radit
Scourrge
občas něco napíše
Příspěvky: 4
Registrován: 31 srp 2019 08:40

Re: Notebook na štúdium + hry (Lenovo Y740 vs Asus GX502)

Příspěvekod Scourrge » 13 zář 2019 13:30

orgasmic píše:Jak jsi spokojený s povrchovou teplotou během hraní?
Já měl první Asus GX501 s touto koncepcí s GTX1080 Max-Q a hlučnost byla super, ale procesor se dokázal neskutečně rozehřát a dost to rožhavilo okolí klávesnice.

Ohledně RAM, máš tam 32GB, z toho je 16GB připájeno na desce, tak nějaký upgrade stejně nemá smysl a pochybuji, že využiješ více.

Co se SSD týče, když sundáš kryt, tak tam máš obě SSD přístupné.


Čo sa týka teploty tak nad klávesnicou/po stranách klávesnice je dosť teplý, ale v pohode na to môžem položiť ruku. Samotná klávenica je tiež úplne v pohode. Je teplá, ale nie nepríjemne teplá. Na nete dosť kritizovali, že sa nahrievajú opierky rúk pod klávesnicou. Ale úprimne, mne to tak nepríde. Keďže sa to v tých zónach nahreje na nejakých 30-35 stupňov, tak stále je to dosť znesiteľná teplota.

Ja mám verziu so 16GB RAM nie 32GB. Pretože mi prišlo nezmysel dávať o 300€ naviac za 16GB RAM naviac a 512GB SSD.

orgasmic
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9089
Registrován: 23 dub 2007 08:54
Bydliště: International

Re: Notebook na štúdium + hry (Lenovo Y740 vs Asus GX502)

Příspěvekod orgasmic » 13 zář 2019 13:40

Aha, tak to máš 8GB připájených.
Podle mě těch 16GB musí na normální použití na jaké je tento notebook koncipován stačit.
Asus ROG Strix G18


Zpět na „Jaký vybrat notebook“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 26 hostů