Lenovo Y50-70

sem zapisuje ten kdo nabízí a hledá zde ten kdo chce koupit
LaCoka
občas se tu ukáže

Lenovo Y50-70

Příspěvekod LaCoka » 14 pro 2017 14:10

Dobrý den, prodám tento starší herní notebook Lenovo Y50-70 z roku 2015 ( https://www.alza.cz/gaming/lenovo-ideap ... 424792.htm - zde si můžete přečíst hodnocení uživatelů a konkrétnější specifikace ). S notebookem jsem byl velice spokojený, ale chci už zakoupit novější stroj. Nicméně doufám, že se někomu zalíbí a určitě ještě pár let poslouží i na nějaké hry, přeci jen jsem na něm do poslední chvíle hrál CS:GO, Fortnite, GTA V, Dragons Age a podobné šlágry, nejde však počítat s grafikou na ultra. Má krásný obraz na filmy a reproduktory hrajou výborně. Design celého stroje je doopravdy krásný, nikdy jsem se ho nebál brát na obchodní schůzky a v posluchárně jsem se za něj také rozhodně stydět nemohl. Notebook je v nejlepším stavu, 99% času byl na stole, nikdy nespadl, ani se nijak jinak neodřel, vypadá jako nový. :)

Jediné co je odlišné od přiloženého odkazu je, že byl na výměně SSD, je tam tedy jen 1Tb SSHD disk, jelikož původní SSD se porouchal. Díky tomu je však SSHD na 5 let v záruce. :)

Notebook jsem nechal kompletně zkontrolovat, vyčistit, nanést chladící pastu a zformátovat a měl by tedy běžet a šlapat jako hodinky. Při velkém zájmu můžu přidat externí mechaniku na CD a DVD.

Grafická karta: NVIDIA GeForce GTX 960M GDDR5 - 4Gb

Kapacita paměti: 8 GB (max 16Gb)

Hmotnost 2,5 kg

Úhlopříčka displeje 15,6 "

Původní cena: 35.000,- (2015)

Cena: 14.900,-

Záruka: není

Pro případné další info či fotky stačí napsat pm. :)

LaCoka
občas se tu ukáže

Re: Lenovo Y50-70

Příspěvekod LaCoka » 26 pro 2017 16:02

Prodán, děkuji

Zpět na „Nabídka“