VBI Nevada II

notebooky VBI a vše kolem nich
Radim van Ousek
píše často
Příspěvky: 134
Registrován: 23 led 2008 21:35
Bydliště: Brodce /Brodec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Radim van Ousek » 06 úno 2008 23:11

cub:
výkonostní rozdíly WinXP a Vista jsou velké. Pokud jsi měl příležitost otestovat a ladit obojí, dáš mi jistě za pravdu, že XP jsou daleko svižnější a stabilnější. Nemluvě o SP3, která mě přesvědčila, že XPčka nemají zatím konkurenci (pokud budeme brát vpotaz domácí workstations).

Samozřejmě, pokud bych počítačům nerozuměl, určitě bych si zvolil Visty, páč maj DX10, hezké efekty a pořád se o mě staraj, jestli nechci tohle a támhleto. Linux/GNU by pro mě byl naprd, protože většinou nerozpozná ani ty nejdůležitější komponenty a navíc bych se musel naučit command line (nebo jak tomu říkaj). A XPčka nemaj podporu SATA a pořád pyskujou s nějakou AHCI... :roll: :lol:

Microsoft se na podporu XPček vyprdnul záměrně. Do Vist vrazil hodně peněz a potřebuje je dostat z5. Jdou na to chytře. Nezlobte se, ale je to tak. A DX10 není žádný zázrak -to už byste museli mít 8800GTX, nebo novou GTSku ve SLI, abyste si zahráli v trochu rozumných FPSkách.
The man of knowledge must be able not only to love his enemies but also to hate his friends.


Zpět na „notebooky VBI“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 40 hostů