uno problemo šaší

notebooky VBI a vše kolem nich
marquisse
občas něco napíše
Příspěvky: 16
Registrován: 15 lis 2007 23:28

uno problemo šaší

Příspěvekod marquisse » 01 úno 2008 12:30

hm haha, no tak budu doufat, že to je jen vadný kus šasíčka, který mi vymění, ale přestal fungovat audio výstup, při delším nabíjení ntb začne bzučet a sekne se než vytáhnu nabíječku a hezky poprosim, touchpad si taky čas od času dělá co chce..
nejhorší ale je, že se udělaly příšerné fleky na displeji (při bílé barvě oranžové, při černé barvě šedé, etc. při práci s grafikou a videem teda pěkně na nic), které se přesouvají podle toho, jak zrovna je ntb přes noc uložen. a to se k němu chovám jako k miminku, nikde jsem s nim netřískla, takže si ani nemůžu nadávat že si za to můžu sama.
jen mám dotaz, jsou tohle všechno závady šasí? nebo jim mám napsat ještě něco jiného? a nevíte kdy mi ho tak pošlou zpátky?

kaaaya
občas něco napíše
Příspěvky: 31
Registrován: 02 črc 2007 19:26

Příspěvekod kaaaya » 01 úno 2008 12:45

A o jaké šasí se jedná? :lol:

marquisse
občas něco napíše
Příspěvky: 16
Registrován: 15 lis 2007 23:28

Příspěvekod marquisse » 01 úno 2008 13:22

fl 90v2

santa003
občas něco napíše
Příspěvky: 69
Registrován: 22 srp 2007 18:57

Příspěvekod santa003 » 14 úno 2008 15:05

ja uz sem reklamoval 3x
1. to trvalo 3tydny,hadali se mezi firmama kdo zaplati skodu co vznikla pri doprave,nebo pred dopravou....
2.trvalo jim to celej mesic
3.14dnu

ale je to banda lemplu,doufej ze ti vrati penize....nemam s touto firmou moc dobre zkusenosti
2 reklamace mi neuuzlali a jeste mi volal ze proc sem to posilal ze celou sobotu a nedeli jel v pohode,kdyz sem se technika zeptal jestli chodi do prace i v sobotu a nedeli,tak se odmlcel a rekl ze fo mel doma :x

marquisse
občas něco napíše
Příspěvky: 16
Registrován: 15 lis 2007 23:28

Příspěvekod marquisse » 15 úno 2008 10:11

mno tak mě to teda zreklamovali v pohodě, akorát mě dojalo, že jim nestálo za to mi poslat třeba email, že už to je hotové, takže pplkaři doma nikoho nezastihli /nebývám přes týden doma/ a museli to posílat znovu no, jsem zvědavá jak dlouho vydrží nové šasí


Zpět na „notebooky VBI“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 31 hostů